نرم افزار گوگل با زبان برنامه نویسی اپل سازگار شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نرم افزار گوگل با زبان برنامه نویسی اپل سازگار شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نرم افزار گوگل با زبان برنامه نویسی اپل سازگار شد
,نرم افزار،گوگل،برنامه نویسی،اپل,[categoriy]

آکاایران: نرم افزار گوگل با زبان برنامه نویسی اپل سازگار شد

آکاایران: گوگل قصد دارد به زبان برنامه نویسی نوین اپل موسوم به سوئیفت روی خوش نشان دهد و استفاده از کدهای آن را در زبان برنامه نویسی تازه خود موسوم به Fuchsia ممکن کند.


خبرگزاری فارس: به نقل از ورج، در هفته‌های اخیر بحث و جدل‌های فراوانی در مورد واکنش گوگل در قبال زبان برنامه نویسی نوین اپل به وجود آمده بود و اعلام همکاری دو طرف می‌تواند نویدبخش عرضه نرم افزار‌ها و برنامه‌های نوین و پرکاربردی برای کاربران تلفن همراه و دیگر وسایل الکترونیک سیار باشد.
انتظار می‌رود کد‌های سوئفیت با تغییراتی در سیستم عامل Fuchsia گوگل قابل استفاده باشند. البته این تغییرات مشکل خاصی برای کاربران خدمات اپل ایجاد نمی‌کند.
به گزارش آکاایران: Fuchsia یک سیستم عامل نوین و اسرارآمیز است که توسط گوگل ابداع شده و اکثر کد‌های آن به زبان‌های برنامه نویسی سی پلاس و سی پلاس پلاس نوشته شده اند و گفته می‌شود گوگل آن را برای دنیای اینترنت اشیا ابداع کرده است. هنوز مشخص نیست این سیستم عامل جایگزین اندروید یا کروم می‌شود یا در کنار آن‌ها حفظ خواهد شد.
البته این تحول به معنای سازگار شدن برنامه‌های iOS با اندروید یا Fuchsia نیست. زیرا iOS پلاتفورمی بسته است و کد‌های آن در اختیار همگان نیست.
.

منبع :

نرم افزار گوگل با زبان برنامه نویسی اپل سازگار شد گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات