امیر حیدری: امدادرسانی به حادثه دیدگان ادامه دارد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد امیر حیدری: امدادرسانی به حادثه دیدگان ادامه دارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

امیر حیدری: امدادرسانی به حادثه دیدگان ادامه دارد
,امیر حیدری،امدادرسانی،حادثه دیدگان،فرمانده نیروی زمینی ارتش,[categoriy]

آکاایران: امیر حیدری: امدادرسانی به حادثه دیدگان ادامه دارد

آکاایران: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: حضور نیرو های نظامی و انتظامی دلگرمی زیادی را برای حادثه دیدگان به همراه دارد.


باشگاه خبرنگاران جوان: امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امشب ششمین شب حادثه تلخ و ناگوار زلزله در منطقه کرمانشاه است و همچنان امدادرسانی ادامه دارد.
وی ادامه داد: سربازان ولایت‌مدار ارتش، فداییان ملت قدرشناس ایران هستند و کمک‌رسانی به حادثه دیدگان را وظیفه شرعی خود می‌دانند.
به گزارش آکاایران: فرمانده نزاجا با بیان اینکه امدادرسانی بخش‌های مختلفی دارد، تاکید کرد: ارسال چادر و غذا یک بخشی از کمک رسانی است، اما مهم‌تر از آن در روز‌های آتی نایلون، موکت و تجهیزات گرمایشی است، زیرا هوا رو به سردی رفته است.
حیدری تصریح کرد: هرچه هوا رو به سردی برود مشکلات مردم بیشتر خواهد شد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار کرد: تامین امنیت، بخش دیگری از کمک به هموطنان عزیزمان است و ما نیز نیرو‌های مخصوص را ساماندهی کردیم و در بخش‌های مختلف شهر برای برقراری امنیت استقرار دادیم. البته حضور نیرو‌های نظامی و انتظامی دلگرمی را برای حادثه دیدگان به همراه دارد.
وی با اشاره به روند توزیع چادر، پتو، نایلون و مواد غذایی عنوان کرد: برای این کار گروه‌های چند نفره را تشکیل دادیم و منطقه به منطقه حضور یافته و ابتدا تعداد خانواده‌ها را مشخص کرده و بلافاصله موارد مورد نیاز آن‌ها را تقدیم می‌کنیم.
.

منبع :

امیر حیدری: امدادرسانی به حادثه دیدگان ادامه دارد گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات