آتش سوزی در یک مدرسه ابتدایی تهران -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آتش سوزی در یک مدرسه ابتدایی تهران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدرسه ابتدایی طبرسی در منطقه 7 تهران صبح امروز و پیش از حضور دانش آموزان به دلیل آتش سوزی سیم های برق، تعطیل شد.
 مدرسه ابتدایی طبرسی در منطقه 7 تهران صبح امروز و پیش از حضور دانش آموزان به دلیل آتش سوزی سیم های برق، تعطیل شد.

به گزارش اعتدال به نقل از ایرنا، ساعت 6 صبح امروز (یکشنبه ) سیم کشی برق مدرسه ابتدایی دخترانه طبرسی در محله نظام آباد، دچار حریق شد.

به گفته والدین دانش آموزان، سیم های برق مدرسه از سال ها قبل پوسیده بوده و این موضوع را سال گذشته نیز به کادر آموزشی مدرسه تذکر داده بودند.

یکی از والدین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در حال حاضر مدرسه تعطیل شده و کلاس ها به نوبت عصر در مدرسه مجاور (مدرسه عارف) منتقل شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز در خصوص وقوع این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت: یک اتاق اداری مدرسه دخترانه طبرسی در خیابان سبلان جنوبی دچار آتش سوزی شد که با حضور و تلاش به موقع آتش نشانان، حریق مهار شد.

سید جلال ملکی افزود: ساعت 5 و 54 دقیقه صبح امروز حادثه آتش سوزی در این مدرسه به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی با بیان اینکه لوازم داخل یکی از اتاق های اداری مدرسه دچار آتش سوزی شده بود اظهار کرد: دود زیادی طبقه همکف این مدرسه را فرا گرفته بود که نیروهای آتش نشان ساعت 7 و 29 دقیقه با تخلیه کامل دود و مهار آتش، محل را ایمن سازی کرده و تحویل دادند. 
.

منبع :

آتش سوزی در یک مدرسه ابتدایی تهران

آتش سوزی در یک مدرسه ابتدایی تهران گردآوری توسط بخش خبرگزاری اعتدال سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات