امدادرسانی به 30 خانوار گرفتار در سیل باغملک -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد امدادرسانی به 30 خانوار گرفتار در سیل باغملک ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: از شب گذشته تاکنون به بیش از 30 خانوار گرفتار در سیلاب در بخش امامزاده عبدالله این شهرستان امدادرسانی شده است.
مجتبی طحان اظهار کرد: از شب گذشته شاهد باران سیل آسا و بارش تگرگ در منطقه گندم کار باغملک بودیم که منجر به ریزش کوه و انسداد مسیرعشایری این منطقه شد.

 
وی با ادامه داد: در حال حاضر یک دستگاه لودر از اداره راه و شهرسازی باغملک برای باز کردن مسیر عشایری منطقه گندم کار مشغول کار شده است. نیروهای هلال احمر باغملک منتظر بازگشایی این مسیر جهت امدادرسانی هستند.
 
طحان با بیان اینکه امدادرسانی به مناطق سیل زده باغملک همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: در جریان سیل شب گذشته در باغملک بیش از 100 منزل مسکونی در قالب چادر، کپر، خانه های گلی و خشتی و منازل شهری دچار آسیب شده اند.
 
وی ادامه داد: پس از ارزیابی مسیر منطقه نسبت به توزیع اقلام امدادی از قبیل چادر، پتو، نایلون پوششی، موکت و همچنین مواد غذایی و معیشتی و زیستی اقدام خواهد شد. البته در حال حاضر سیلاب در شهرستان باغملک فروکش کرده و هوا مساعد شده است.

.

منبع :

امدادرسانی به 30 خانوار گرفتار در سیل باغملک

امدادرسانی به 30 خانوار گرفتار در سیل باغملک گردآوری توسط بخش خبرگزاری اعتدال سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات