نامه قاضی زاده درباره حقوقش -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نامه قاضی زاده درباره حقوقش ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رئیس مجلس شورای اسلامی نامه وزرای پیشنهادی بهداشت و درمان و ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره حقوق قاضی زاده هاشمی و اظهارات قاضی پور را قرائت کرد.
علی لاریجانی در جلسه نوبت عصر امروز اظهار کرد: نامه ای را آقای هاشمی به ما دادند در توضیح این مطلب که گفته اند حقوقشان 3 میلیون تومان است. آقای هاشمی در این نامه توضیح داده که منظورش این است که علاوه بر حقوق هیات علمی بیشتر از 3 میلیون از وزارت بهداشت نمی گیرد. این توضیحات برای بیان صداقت ایشان مطرح شده است.

لاریجانی ادامه داد: همچنین آقای آذری جهرمی وزیر پیشنهادی ارتباطات نامه ای درباره اظهارات آقای قاضی پور مطرح کرده است مبنی بر اینکه درباره مجوز صوت و تصویر شرکت های ذکر شده، این مجوز مربوط به قبل از دستور مقام معظم رهبری بوده و ارتباطی به وزارت ارتباطات ندارد و برای وزارت ارشاد است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در عین حال گفت: از وزرای پیشنهادی درخواست می کنم که اگر توضیحاتی نسبت به مطالب نمایندگان دارند، آن را به آقای جهانگیری داده تا در دفاعیات آخر استفاده کنند؛ البته برای دفاعیات آخر باید رئیس جمهور حضور پیدا کند و آقای جهانگیری نمی تواند دفاعیه ای داشته باشد.

وی در پایان گفت: ما طبق آئین نامه چنین مبنایی برای گفت وگوها نداریم.

پیش از این نادر قاضی پور نماینده ارومیه در تذکری به توضیح صحبت های دیروزش در مخالفتش با وزیر پیشنهادی ارتباطات گفت: رهبری در نامه ای به رئیس جمهور نوشته اند که مسئولیت صدور مجوز و تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی و نظارت بر آن منحصرا بر عهده صدا و سیماست بنابراین فردی که چنین مجوزهایی را داده برخلاف حکم حکومتی عمل کرده است..

منبع :

نامه قاضی زاده درباره حقوقش

نامه قاضی زاده درباره حقوقش گردآوری توسط بخش خبرگزاری اعتدال سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات