دکتر هاشمی عمل گرا و ریسک پذیر است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دکتر هاشمی عمل گرا و ریسک پذیر است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه اصلی مردم و نمایندگان مجلس حضور وزرای کارا، فاقد حاشیه، عمل گرا و خستگی ناپذیر مثل دکتر هاشمی در بدنه دولت است تا بخشی از معضلات کشور مرتفع شود.
دکتر هاشمی عمل گرا و ریسک پذیر است
,امیر خجسته,[categoriy]

آکاایران: دکتر هاشمی عمل گرا و ریسک پذیر است

امیر خجسته با تاکید بر این که نمایندگان مجلس به عملگرایی و تعهد کاری اعضای کابینه پیشنهادی رئیس جمهور توجه ویژه خواهند داشت، افزود: ما به وزرای متعهدی مثل وزیر بهداشت و وزیر دفاع نیاز داریم که از تمام ظرفیت های خود در جهت اعتلای کشور استفاده کرده اند. 

وی ادامه داد: دکتر هاشمی با اجرای طرح تحول سلامت ثابت کرد که عملگرا و بسیار ریسک پذیر است و در صورتی که به این نتیجه برسد مردم با اجرای برنامه ای در حوزه بهداشت و درمان منتفع خواهند شد، با حداکثر توان خود و حتی در اختیار داشتن کمترین منابع وارد میدان خواهد شد. شاید هر فرد دیگری به جای دکتر هاشمی بود با در نظر گرفتن منابع پایدار محدود ریسک نمی کرد.

 خجسته اظهار داشت: به طور کلی هر وزیری که کارنامه و عملکرد مطلوبی داشته باشد، با هر نوع گرایش سیاسی به طور قطع مورد حمایت همه جانبه نمایندگان مجلس خواهد بود
.
.

منبع :

دکتر هاشمی عمل گرا و ریسک پذیر است گردآوری توسط بخش خبرگزاری اعتدال سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات