.

برتری یک نیمه ای استقلال برابر استقلال خوزستان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برتری یک نیمه ای استقلال برابر استقلال خوزستان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شاگردان شفر موفق شدند با تک گل وریا غفوری تیم استقلال خوزستان را در پایان نیمه نخست شکست دهند.
نیمه اول دیدار تیم های استقلال خوزستان و استقلال تهران در چارچوب هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با برتری یک گله تیم پایتخت نشین به پایان رسید.

در این نیمه از بازی دو تیم، استقلال تهران کاملا بر بازی سوار بود و بازیکنن این تیم چندین و چند فرصت گلزنی را از دست دادند. از جمله این فرصت های می توان به موقعیت تک به تک محسن کریمی و سرور جپارف با وحید شیخ ویسی اشاره داشت که نتیجه ای در بر نداشت.

تک گل این نیمه را وریا غفوری در دقیقه هفتم به ثمر رساند. او در مصافی تک به تک با شیخ ویسی موفق شد توپ را بر خلاف جهت حرکت این دروازه بان به گل تبدیل کند.

تنها فرصت قابل توجه گلزنی برای تیم استقلال خوزستان را مارینی در دقیقه ۳۷ بدست آورد و شوت محکم او را حسینی به کرنر فرستاد.

ترکیب استقلال خوزستان: وحید شیخ ویسی، عقیل کعبی، ابوالفضل علایی، مهرداد پورابوالقاسم، محمد آرام طبع، سلمان بحرانی، وحید نامداری،علیرضا دغاغله، یونس دلفی، فرزاد بهمنی و جونیور مارینی.

ترکیب استقلال تهران: حسین حسینی، مجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، امید نورافکن،  امید ابراهیمی، فرشید باقری، سرور جپاروف، داریوش شجاعیان، محسن کریمی و علی قربانی.

.

منبع :

برتری یک نیمه ای استقلال برابر استقلال خوزستان

برتری یک نیمه ای استقلال برابر استقلال خوزستان گردآوری توسط بخش خبرگزاری اعتدال سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات