بیمه بیکاری برای ۱۰ هزار نفر در مناطق زلزله زده -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بیمه بیکاری برای ۱۰ هزار نفر در مناطق زلزله زده ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پیگیری شبانه روزی برای عملیاتی کردن چند طرح در مناطق زلزله زده خبر داد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پیگیری شبانه روزی برای عملیاتی کردن چند طرح در مناطق زلزله زده خبر داد.

به گزارش اعتدال، علی ربیعی در توئیتی بر پیگیری اجرای چهار طرح اصلی در مناطق زلزله زده تاکید کرد. وی در متن این پیام که در فضای مجازی منتشر شده از این چهار طرح چنین یاد کرده است:" برقراری بیمه بیکاری برای ۱۰ هزار نفر (حدود ۱۴۰ میلیارد تومان)، وام فاقد بهره برای همه مستمری بگیران تامین اجتماعی، دو برابر کردن مستمری مددجویان بهزیستی، شناسایی و حمایت از کودکان، معلولین و سالمندان".

به گزارش ایسنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش از این نیز دستور بسیج امکانات و ارایه خدمات بهداشتی، درمانی و مشاوره ای و مددکاری به هموطنان زلزله زده را صادر کرده بود.

علی ربیعی در روزهای گذشته با صدور دستوری به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تاکید کرده بود:" با بسیج همه خدمات و امکانات بهداشتی و درمانی زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی با فوریت نسبت به بستری و مداوای حادثه دیدگان اقدام کنید و همه مساعی خود را برای کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده در دو استان ایلام و کرمانشاه و سایر استان های خسارت دیده به کار گیرید".

وی همچنین سازمان بهزیستی کشور را موظف کرده با توجه به اثرات منفی و پیامدهای سخت و دشوار برای خانواده هایی که دچار حوادث غیر مترقبه شده و برخی از اعضای خانواده خود را از دست داده اند ضروری است سازمان بهزیستی در مناطق زلزله دیده کلیه خدمات، امکانات و تسهیلات خود را جهت ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی، مددکاری به خانواده های مصیبت زده در جهت کاستن از آلام و درد این عزیزان بسیج کند.
.

منبع :

بیمه بیکاری برای ۱۰ هزار نفر در مناطق زلزله زده

بیمه بیکاری برای ۱۰ هزار نفر در مناطق زلزله زده گردآوری توسط بخش خبرگزاری اعتدال سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات