تسهیلات ویژه سایپایدک برای فرهنگیان و دانشجویان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تسهیلات ویژه سایپایدک برای فرهنگیان و دانشجویان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سازمان خدمات پس از فروش سایپا به منظور تکریم مشتریان گروه خودروسازی سایپا به ویژه فرهنگیان و دانشجویان، طرح "مهر مطمئن" را به مدت یک هفته در کلیه نمایندگی های سایپا در سراسر کشور اجرا می نماید.
در این طرح که از 22 تا 27 مهر ماه به صورت سراسری اجرا می شود، فرهنگیان و دانشجویان از 50 درصد تخفیف قیمت قطعه و اجرت خدمات تعویض لنت ترمز جلو، تعویض روغن ترمز، شارژ ضد یخ و بازدید سیستم فرمان، سیستم ترمز، چهار چرخ و سیستم روشنایی خودروهای گروه X100 و X200 بهره مند می شوند.

همچنین سایر مشتریان و مالکان خودروهای سواری گروه سایپا در روزهای یاد شده می توانند با مراجعه به نمایندگی های سایپا از 30 درصد تخفیف در قیمت قطعات مذکور و اجرت خدمات برای خودروهای یاد شده استفاده نمایند.

لازم به یادآوری است سایپایدک به منظور افزایش رضایت مشتریان گروه سایپا پیش از این نیز به مناسبت های مختلف اقدام به برگزاری طرح های ویژه ارائه خدمات به مشتریان نموده بود که رضایت مشتریان را به دنبال داشت.
.

منبع :

تسهیلات ویژه سایپایدک برای فرهنگیان و دانشجویان

تسهیلات ویژه سایپایدک برای فرهنگیان و دانشجویان گردآوری توسط بخش خبرگزاری اعتدال سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات