در دیدار دی کاپریو با ترامپ چه گذشت؟ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد در دیدار دی کاپریو با ترامپ چه گذشت؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
لئوناردو دی کاپریو با شرکت در نشستی با حضور جان کری، از این گفت که وقتی دونالد ترامپ را دید چه اتفاقی افتاد.

به گزارش انتخاب به نقل از تایم، دی کاپریو بار دیگر قدرتش را در خدمت به تغییرات آب و هوایی قرار داد و با حضور در کنفرانس تغییرات آب و هوایی دانشگاه ییل، با حضور روی صحنه به گفتگو با جان کری معاون رییس جمهوری پیشین آمریکا نشست.

در دیدار دی کاپریو با ترامپ چه گذشت؟
,دی کاپریو،ترامپ,[categoriy]

آکاایران: در دیدار دی کاپریو با ترامپ چه گذشت؟

 
در این نشست ۲۵۰۰ نفر شرکت داشتند و به سخنان دی کاپریو درباره تلاش هایش در دیدار با دونالد ترامپ در زمانی که به عنوان رییس جمهوری آمریکا انتخاب شد، گوش کردند.

به گزارش آکاایران: بازیگر برنده اسکار گفت: ما به او یک طرح درباره مقابله با تغییرات آب و هوایی ارایه کردیم که از ظرفیت اقتصادی هم برخوردار بود که بتواند شغل های سبز ایجاد کند.

وی در ادامه اظهار کرد: ما درباره این که چگونه آمریکا از این ظرفیت برخوردار است که بقیه جهان را به سمت کارخانه هایی با انرژی تمیز هدایت کند و موجب تحقیقات و گسترش در این زمینه شود، صحبت کردیم.

اما همه تلاش های دی کاپریو فایده ای نداشت و ترامپ اعلام کرد آمریکا از توافقنامه پاریس خارج می شود و حتی اسکات پروییت را برای ریاست آژانس محافظت از محیط زیست منصوب کرد.

دی کاپریو گفت: نباید افرادی را که به چنین اموری باور ندارند در چنین مناصبی قرار دهیم. اینها باورها و علوم مدرن هستند که می توانند ریسک وارد شدن به جهان آینده را برای نسل بعدی کاهش دهند.

بازیگر فیلم «بازگشته» گفت: ما الان در همان نقطه عطف قرار داریم و داریم در تاریخ عقب می رویم و در همین حال بعضی از افراد شاخص دارند به شدت با این رفتار وی مخالفت می کنند.

در این نشست ستاره هالیوود اعلام کرد مبلغ ۲۰ میلیون دلار را از سوی بنیادش برای حمایت از محیط زیست اختصاص می دهد. وی گفت: ما به این افتخار می کنیم که از کار بیش از ۱۰۰ سازمان در کشور و خارج از کشور در این زمینه حمایت می کنیم.

.

منبع :

در دیدار دی کاپریو با ترامپ چه گذشت؟ گردآوری توسط بخش خبرگزاری انتخاب سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات