تراکتورسازی یک- پدیده ۲/ شاگردان مهاجری بالاتر از پرسپولیس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تراکتورسازی یک- پدیده ۲/ شاگردان مهاجری بالاتر از پرسپولیس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تیم فوتبال پدیده خراسان با برتری مقابل تراکتورسازی، جای پرسپولیس را در رده دوم جدول گرفت.
به گزارش ایسنا، دو تیم تراکتورسازی تبریز و پدیده مشهد امروز (جمعه) در آخرین روز از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷:۴۵ با قضاوت حمید حاج ملک در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند و در حالی که بازی تا دقیقه ۸۰ فاقد گل دنبال می شد، با برتری ۲ بر یک پدیده به پایان رسید. برای تیم مهمان در این دیدار، قاضی و خانزاده گلزنی کردند و تک گل میزبان را ایران پوریان به ثمر رساند.
به گزارش آکاایران: تلاش دو تیم در نیمه اول برای به ثمر رساندن گل به نتیجه ننشست و در حالی که در دقایق پایانی نیمه، میل به گلزنی بیشتر شده بود، تساوی فاقد گل در اسکوربرد ورزشگاه نقش بست. در نیمه دوم نیز شاگردان گل محمدی برای پیروز شدن بر حملات خود افزودند اما گرفتن پنالتی به سود مشهدی ها در دقیقه ۸۰ ورق را برگرداند.
این پنالتی که با برخورد توپ به دست نادری برای پدیده گرفته شده بود، توسط محمد قاضی وارد دروازه شد. محمدرضا خان زاده نیز تنها سه دقیقه بعد، با ضربه ای زمینی از پشت محوطه جریمه گل دوم پدیده را به ثمر رساند.
محمدرضا خلعتبری بازیکن پدیده مشهد بعد از درگیری با ایران پوریان در دقیقه ۸۸ از زمین بازی اخراج شد.
ایران پوریان در دقیقه ۹۲ از روی نقطه پنالتی یکی از گل های خورده را جبران کرد. بعد از این گل، بازیکنان دو تیم لحظاتی با هم درگیر شدند و جو ورزشگاه متشنج شد.
پدیده مشهد با این برد، به همراه پرسپولیس، ۱۴ امتیازی شد اما با تفاضل گل برابر و به لطف یک گل زده بیشتر به رده دوم صعود کرد.
تراکتورسازان نیز با هفت امتیاز در رده نهم باقی ماندند.
.

منبع :

تراکتورسازی یک- پدیده ۲/ شاگردان مهاجری بالاتر از پرسپولیس

تراکتورسازی یک- پدیده ۲/ شاگردان مهاجری بالاتر از پرسپولیس گردآوری توسط بخش خبرگزاری انتخاب سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات