رایزنی ظریف با وزرای خارجه سوریه، مالزی و افغانستان در نیویورک -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رایزنی ظریف با وزرای خارجه سوریه، مالزی و افغانستان در نیویورک ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزیر خارجه ایران در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با وزرای خارجه سوریه، مالزی و افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش انتخاب، محمدجواد ظریف و ولید المعلم وزرای امور خارجه ایران و سوریه امروز (جمعه) در نیویورک دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش آکاایران: در این دیدار در خصوص آخرین تحولات سیاسی و میدانی سوریه در مبارزه علیه تروریسم و دیگر مسائل مورد علاقه تبادل نظر شد.
به گزارش فارس، ظریف همچنین در حاشیه این نشست با همتای مالزیایی خود دیدار و گفتگو کرد.
ابعاد مختلف روابط دوجانبه، همکاری های دو کشور در سازمان های بین المللی، بویژه سازمان همکاری اسلامی، مسائل منطقه ای و جهان اسلام بویژه اوضاع وخیم مردم یمن، میانمار، بحران سوریه و لزوم اتحاد جهان اسلام و حل و فصل اختلافات در فضایی صمیمانه و برادرانه از محورهای گفتگوهای وزرای امور خارجه ایران و مالزی بود.
بر اساس این گزارش، وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و افغانستان نیز حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد دیدار و گفتگو کردند.
.

منبع :

رایزنی ظریف با وزرای خارجه سوریه، مالزی و افغانستان در نیویورک

رایزنی ظریف با وزرای خارجه سوریه، مالزی و افغانستان در نیویورک گردآوری توسط بخش خبرگزاری انتخاب سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات