ترامپ: کیم جونگ اون دیوانه ای است که اهمیتی به گرسنگی یا مرگ مردمش نمی دهد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ترامپ: کیم جونگ اون دیوانه ای است که اهمیتی به گرسنگی یا مرگ مردمش نمی دهد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس جمهور آمریکا پس از آن که کره شمالی سخنرانی وی را به پارس کردن سگ تشبیه کرد، به رهبر این کشور توهین کرد.
به گزارش انتخاب، کره شمالی سخنرانی «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل را به پارس کردن سگ تشبیه کرد، رهبر کره شمالی هم در سخنرانی برای مردم این کشور ترامپ را «پیر خرفت و عقل باخته» خطاب کرد.
 
ترامپ: کیم جونگ اون دیوانه ای است که اهمیتی به گرسنگی یا مرگ مردمش نمی دهد
,ترامپ،کره شمالی،کیم جونگ اون,[categoriy]

آکاایران: ترامپ: کیم جونگ اون دیوانه ای است که اهمیتی به گرسنگی یا مرگ مردمش نمی دهدبه گزارش آکاایران: در ادامه این جنگ لفظی نوبت، نوبت به ترامپ رسیده و وی در تازه ترین توئیت خود، «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی را مردی دیوانه خطاب کرده است.
رئیس جمهوری آمریکا در توئیتر نوشت: «کیم جونگ اون (رهبر) کره شمالی مشخص است فرد دیوانه ای است که اهمیتی به گرسنگی یا مرگ مردمش نمی دهد. او به نحوی مورد امتحان قرار خواهد گرفت که که تاکنون هرگز کسی مورد آزمون قرار نگرفته است.»
.

منبع :

ترامپ: کیم جونگ اون دیوانه ای است که اهمیتی به گرسنگی یا مرگ مردمش نمی دهد گردآوری توسط بخش خبرگزاری انتخاب سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات