خبر شوک آور برای پرسپولیس/ محرومیت ۴ ماهه طارمی و پرسپولیس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خبر شوک آور برای پرسپولیس/ محرومیت ۴ ماهه طارمی و پرسپولیس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
خبر شوک آور برای پرسپولیس/ محرومیت ۴ ماهه طارمی و پرسپولیس
,طارمی،شوک،پرسپولیس،ریزه اسپور،فیفا،محرومیت,[categoriy]

آکاایران: خبر شوک آور برای پرسپولیس/ محرومیت ۴ ماهه طارمی و پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی و مهدی طارمی به مدت ۴ ماه، محروم شده اند.
بعد از آن که مهدی طارمی از ریزه اسپور جدا شد و برای پیوستن دوباره به پرسپولیس، قراردادش را یک طرفه فسخ کرد، مقامات باشگاه ترکیه ای از او شکایت کردند. حالا آن شکایت به نتیجه ای شوک آور برای پرسپولیس و مهدی طارمی رسیده است.
به گزارش آکاایران: بر اساس حکمی که صادر شده، مهدی طارمی به مدت چهار ماه از فوتبال محروم شده است و پرسپولیس نیز در دو پنجره نقل و انتقالاتی نمی تواند حضور داشته باشد.
البته این حکم هنوز قطعی نیست و پرسپولیس می تواند به ان اعتراض کند. این یعنی طارمی فعلا می تواند برای تیمش به میدان برود و آن را در دیدار با الهلال عربستان همراهی کند.
در حالی که حکم محرومیت طارمی و پرسپولیس، صادر شده، باشگاه پرسپولیس نسبت به ان اعلام بی اطلاعی می کند.  پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد:  به دست باشگاه پرسپولیس هیچ نامه ای نرسیده است، بنابراین نمی توانیم مهدی طارمی رامحروم بدانیم.
او درباره این که آیا پرونده مهدی طارمی توسط باشگاه ریزه اسپور در جریان است یا خیر گفت: اگر قرار بود اقدامی بکنند یک نامه هم برای ما می آمد. فکر نمی کنم آنها اقدامی کرده باشند.
.

منبع :

خبر شوک آور برای پرسپولیس/ محرومیت ۴ ماهه طارمی و پرسپولیس گردآوری توسط بخش خبرگزاری انتخاب سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات