ابتکار: سهم ۳۰ درصدی مدیریت زنان تا پایان برنامه ششم توسعه پیگیری می شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ابتکار: سهم ۳۰ درصدی مدیریت زنان تا پایان برنامه ششم توسعه پیگیری می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: سیاست ابلاغی دولت افزایش حضور زنان در مدیریت ها است و تا پایان برنامه ششم توسعه باید ۳۰ درصد از این پست ها در اختیار زنان باشد.

به گزارش انتخاب، معصومه ابتکار عصر امروز در همایش خانواده و توسعه پایدار در شهرضا با اشاره به اینکه بنیان های خانواده از مدرسه شکل می گیرد اظهار داشت: زمانی که خانواده سالم باشد، آسیب های جامعه کمتر می شود، جامعه ای با تعالی فرهنگی اجتماعی، خانواده هایی سالم دارد، بنابراین باید به آموزش مهارت های زندگی توجه شود.
 
ابتکار: سهم ۳۰ درصدی مدیریت زنان تا پایان برنامه ششم توسعه پیگیری می شود
,ابتکار،زنان،برنامه ششم,[categoriy]

آکاایران: ابتکار: سهم ۳۰ درصدی مدیریت زنان تا پایان برنامه ششم توسعه پیگیری می شودبه گزارش آکاایران: وی افزود: بحث خانواده نه فقط در کشور ما، بلکه در جهان حالت بحرانی پیدا کرده، درحالی که خانواده خاستگاه تعالی بشر است و فاقد خانواده سالم، امکانتعالی در جامعه موجود نیست.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه اقتصاد سالم، پویا و مقاوم در گرو خانواده سالم است، گفت: در خانواده ای که آرامش برقرار و از خشونت کلامی خبری نباشد بچه ها می توانند رشد روحی، اخلاقی، معنوی و درسی دارا باشند.
ابتکار با تأکید بر اینکه اساس خانواده بر تفاهم و گفت وگو برقرار است و باید در خانواده از برجام الگو بگیریم تصریح کرد: دولت یازدهم در شرایطی مسئول اداره امور کشور شد که سیلوها خالی وکشتی های نفتکش توان خروج از کشور را نداشتند اما همه این موانع با گفت وگوبرداشته شد.
وی با اشاره به اینکه برجام در یک مذاکره هوشمندانه و براساس منطق ایران به نتیجه رسید، افزود: ادبیات رئیس جمهور در نشست مجمع سازمان ملل اقتدار ایران را نشان داد.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با تأکید بر ضرورت ترویج گفتمان ملی از دوران نهاد خانواده، گفت: مقام معظم رهبری بارها در سخنان خود تأکید کردند که باید به ارکان خانواده توجه کنیم.
وی با اشاره به اینکه مراکز مشاوره برای مشکلاتی که در جامعه داریم، کمک فنی می دهند، تصریح کرد: نظام مشاوره و امدادگری یکی از اولویت های مهم دولت دوازدهم است.
ابتکار با اشاره به پیش گرفتن زنان در زمینه تحصیلات دانشگاهی از مردان اظهار داشت: سیاست ابلاغی دولت افزایش حضور زنان در مدیریت هاست و تاپایان برنامه ششم توسعه باید 30 درصد از این پست ها در اختیار زنان باشد.
وی با تأکید بر اینکه هر دستگاه اجرایی باید وظیفه خود را در این زمینه به خوبی انجام دهد، بیان کرد: به زودی با تمام استانداران کشور در راستای تحقق 30 درصدی اشتغال بانوان مکاتبه می شود.
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور بااشاره به افزایش هم افزایی میان سازمان ها و نهادها برای رفع مشکلات جامعه خاطرنشان کرد: کشوری که اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار داده بایدخانواده ای سالم داشته باشد.
وی با بیان اینکه وجود بیش از 40 سازمان مردم نهاد و خیریه در شهرستان شهرضا نشان از توسعه یافتگی و فرهیختگی مردم شهرستان دارد اظهار داشت: وقتی نهادهای مدنی و قوی مانند سازمان های مردم نهاد داشته باشیم و با قدرت خواسته های خود را بگویند، جامعه به سمت اصلاح شرایط و کاهش آسیب ها حرکت می کند و این رویکردی است که در دولت دوازدهم پیگیری می شود.
.

منبع :

ابتکار: سهم ۳۰ درصدی مدیریت زنان تا پایان برنامه ششم توسعه پیگیری می شود گردآوری توسط بخش خبرگزاری انتخاب سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات