وزارت امنیت آمریکا: طرح جدید محدودیت مهاجرتی ترامپ ارائه می شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد وزارت امنیت آمریکا: طرح جدید محدودیت مهاجرتی ترامپ ارائه می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزارت امنیت آمریکا از جایگزینی طرح محدودیت های مهاجرتی ترامپ به این کشور با طرحی نوین خبر داد که احتمالا محدودیت های بیشتری را در بر خواهد گرفت.
به گزارش انتخاب، نشریه وال استریت ژورنال آمریکا از برنامه وزارت امنیت آمریکا برای جایگزین کردن محدودیت های مهاجرتی نوین طراحی شده از سوی این وزارتخانه به جای محدودیت های اعمال شده از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور که پیشتر علیه ایران و پنج کشور اسلامی دیگر اعمال کرده بود خبر داد.
به گزارش آکاایران: بر اساس این گزارش، طرح ترامپ که در ابتدا برای ۹۰ روز اجرایی شد و پس از آن نیز به مدت ۱۲۰ روز دیگر تمدید شد، حال قرار است با طرح فعلی جایگزین شود.
وزارت امنیت میهنی آمریکا توضیحی در خصوص جزئیات این برنامه نوین نداده اما اعلام کرده که کشورهای بیشتری به لیست قبلی اضافه خواهند شد اما بررسی ها قرار است به صورت کشور به کشور صورت پذیرد و تاریخ مشخصی برای برچیده شدن آن نیز موجود نیست.
همچنین گفته می شود این لیست باز بوده و دولت آمریکا می تواند در هر لحظه از زمان بر تعداد کشورهای آن افزوده و یا کشوری را از آن خارج کند.
گفتنی است طرح محدودیت های مهاجرتی ترامپ که پیشتر با به قدرت رسیدن وی به مرحله اجرا در آمده بود، کشورهای ایران، سومالی، لیبی، سوریه، سودان و یمن را در بر می گرفت.
.

منبع :

وزارت امنیت آمریکا: طرح جدید محدودیت مهاجرتی ترامپ ارائه می شود

وزارت امنیت آمریکا: طرح جدید محدودیت مهاجرتی ترامپ ارائه می شود گردآوری توسط بخش خبرگزاری انتخاب سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات