واکنش سیدحسن خمینی به انعکاس سخنانش درباره آیت الله هاشمی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واکنش سیدحسن خمینی به انعکاس سخنانش درباره آیت الله هاشمی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سید حسن خمینی نسبت به انعکاس نادرست اظهاراتش درباره نام گذاری بزرگراه آیت آلله هاشمی واکنش نشان داد.
متن حجت الاسلام حسن خمینی که در اینستاگرام منتشر شد، به شرح زیر است:
به گزارش آکاایران: در دیروز مراسمى در تهران برگزار شد و به همت شهردارى تهران نام بزرگراه نیایش به آیت الله هاشمى رفسنجانى تغییر یافت. من هم در آن مراسم سخنرانى کردم. امروز هم طبق قاعده خبر این سخنان در برخى رسانه ها و روزنامه ها منتشر شد. نکته عجیب براى من آن است که برخى از رسانه ها این سخنان را چنین تیتر زده اند:"بهتر بود در زمان حیات آیت الله هاشمى خیابانى به نام او نامگذارى مى شد"
تیتر حاوى مطلبى است که من نگفته ام و چندان هم به آن اعتقاد ندارم و جالب آنکه با استناد به داستانى از مرحوم دهخدا گفتم "همین کار بهتر بود که پس از رحلت ایشان، این نامگذاری انجام شود". این اشتباه شاید چندان مهم نباشد اما مى تواند درسى را در خود نهفته داشته باشد.
در روزگار وسعت رسانه ها و در مورد سخنانى که مقابل تعداد زیادى از نخبگان و خبرنگاران ایراد شده است هم ، گاهى خبرها با چنین اشتباهات فاحشى مخابره مى شوند. پس در حالى که باید از دوستان خبرنگار بخواهیم در نقل اقوال ، دقت بیشترى به خرج دهند ، خودمان هم باید خبرها را با حساسیت بیشترى قبول کنیم.
.

منبع :

واکنش سیدحسن خمینی به انعکاس سخنانش درباره آیت الله هاشمی

واکنش سیدحسن خمینی به انعکاس سخنانش درباره آیت الله هاشمی گردآوری توسط بخش خبرگزاری انتخاب سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات