نگرانی قطر در مورد سلامت شهروندان این کشور در عربستان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نگرانی قطر در مورد سلامت شهروندان این کشور در عربستان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزیر خارجه قطر در مورد سلامت شهروندان این کشور در عربستان که بعد از بازگشایی مرزها بین این دو کشور عازم حج شده اند، ابراز نگرانی کرد.
به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری رویترز، وزیر خارجه قطر شیخ محمد بن عبدالرحمان آل ثانی در جریان سفر به نروژ گفت: مسئولان عربستان به سوالات وزارت اوقاف و امور اسلامی قطر در مورد تامین امنیت شهروندان قطری در موسم حج پاسخ نداده اند.
به گزارش آکاایران: وی افزود: سطح تنش میان دو کشور و زبان و لحن رسانه های سعودی باعث ایجاد تنفر از قطری ها می شود که این منبع نگرانی بزرگی برای ما است.
وزیر خارجه قطر ادامه داد: تامین امنیت و سلامت این شهروندان که از مرزها وارد عربستان می شوند، در حال حاضر بر عهده مسئولان این کشور است و تا کنون بیش از صد قطری از طریق مرزها وارد عربستان شده اند.
همچنین وزیر خارجه قطر روز گذشته در کنفرانس خبری مشترک با مارگوت والستروم همتای سوئدی خود در شهر استکهلم عنوان کرد: فاقد در نظر گرفتن عوامل و انگیزه های سیاسی که مانع از حضور حجاج قطر در حج امسال شد، ما از این تصمیم استقبال می کنیم.
عربستان، امارات، بحرین و مصر ۱۵ خرداد ماه ۹۶ با متهم کردن دوحه به حمایت از تروریسم، روابط دیپلماتیک خود را با قطر قطع کردند و مرزهای زمینی، دریایی و هوایی خود را به روی این کشور بستند.
وزارت خارجه قطر با رد همه این اتهامات تاکید کرد که این سه کشور با همکاری مصر، به دنبال تحمیل قیمومیت خود بر تصمیمات ملی ما هستند.
.

منبع :

نگرانی قطر در مورد سلامت شهروندان این کشور در عربستان

نگرانی قطر در مورد سلامت شهروندان این کشور در عربستان گردآوری توسط بخش خبرگزاری انتخاب سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات