لیبرمن: اسرائیل قادر است دشمنانش را شکست دهد! -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لیبرمن: اسرائیل قادر است دشمنانش را شکست دهد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
منابع اسرائیلی اعلام کردند که این رژیم پادگان جدیدی را در نزدیکی مرزهای مصر ایجاد کرده است که برای آموزش نظامیان هنگ مرزی خود از آن استفاده خواهد شد. این در
به گزارش انتخاب، به نقل از روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی، آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی برای افتتاح این پایگاه نظامی به جنوب سرزمین های اشغالی رفته بود و در جمع نظامیان حاضر در آنجا گفت: ارتش اسرائیل توانایی و آمادگی شکست هر دشمنی را دارد.
به گزارش آکاایران: لیبرمن گفت: تمامی کسانی که در رسانه ها در مورد آنها اخباری می شنویم و ما را تهدید می کنند از ایران، لبنان، نوار غزه و هر جای دیگری باید بدانند که هیچ کس توانایی مقابله با ارتش اسرائیل را ندارد. ارتش ما امروز قادر است که هر دشمنی را شکست دهد. چه یک یک با آنها روبه رو شود و چه آنها به شکل دسته جمعی به ما هجوم آورند اما امیدواریم که به چنین مرحله ای وارد نشویم.
او درباره نیروی انسانی فعال در ارتش رژیم صهیونیستی نیز گفت که این ارتش برای ارتقای سطح کیفی نیروهای خود تلاش می کند و معتقد است که نیروی نظامی کارآمد بهتر از هر سلاح پیشرفته یا زرادخانه نظامی است.
پایگاه نظامی اسرائیل در مرز غزه تقریبا ۶۰ میلیون شِکِل (واحد پول اسرائیل) هزینه داشته و امکان آن را دارد که به طور همزمان برای آموزش، برگزاری دوره های فرماندهی و انجام دیگر کارهای آموزش نظامی برای چهار هنگ نیروهای مسلح رژیم صهیونیستی مورد استفاده قرار گیرد.
.

منبع :

لیبرمن: اسرائیل قادر است دشمنانش را شکست دهد!

لیبرمن: اسرائیل قادر است دشمنانش را شکست دهد! گردآوری توسط بخش خبرگزاری انتخاب سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات