آسمان کشور صاف و آفتابی می شود/کاهش دمای ۲ تا ۴ درجه ای در شمال و شرق کشور -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آسمان کشور صاف و آفتابی می شود/کاهش دمای ۲ تا ۴ درجه ای در شمال و شرق کشور ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه طی دو روز آتی ناپایداری یا بارش باران در کشور ایجاد نخواهد شد، گفت: فقط کاهش دمای دو تا چهار درجه‌ای دما در استانهای ساحلی دریای خزر و شمال شرق کشور به‌وقوع می‌پیوندد.

به گزارش آکاایران: احد وظیفه در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران پویا درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: جریانات بارشی و ناپایدار که در روزهای گذشته مناطقی از نیمه شمالی و شرقی کشور را در بر گرفته بود از مرزهای کشور خارج شده و جوی پایدار در غالب نقاط حکمفرما است.

وی ادامه داد: طی سه روز آینده نیز در بیشتر مناطق کشورآسمان صاف و آفتابی خواهد بود و پدیده خاصی در اکثر نقاط کشور مشاهده نمی‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: امروز در استانهای ساحلی دریای خزر و روز شنبه در شمال شرق کشور کاهش دو تا چهار درجه‌ای دما پیش‌بینی می‌شود.

وظیفه همچنین توضیح داد: طی روز یکشنبه نیز در استانهای ساحلی کشور افزایش نسبی دما و در برخی مناطق نوار شمالی افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

وی درباره وضعیت دریای خزر و خلیج فارس نیز اظهار کرد: طی روزهای جمعه و شنبه نیمه شرقی خلیج فارس مواج خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور، شهرکرد با پنج درجه زیر صفر را سردترین و بوشهر با 40 درجه بالای صفر را گرمترین نقاط کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران امروز 21 درجه بالای صفر رسید که طی دو روز آتی تغییرات خاصی ایجاد نخواهد شد.

.

منبع :

آسمان کشور صاف و آفتابی می شود/کاهش دمای ۲ تا ۴ درجه ای در شمال و شرق کشور

آسمان کشور صاف و آفتابی می شود/کاهش دمای ۲ تا ۴ درجه ای در شمال و شرق کشور گردآوری توسط بخش خبرگزاری انتخاب سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات