فرصت ۱۵روزه ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده تابستان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فرصت ۱۵روزه ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده تابستان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فرصت ۱۵روزه ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده تابستان
,مالیات بر ارزش افزوده,اظهارنامه مالیاتی,محمد مسیحی,[categoriy]

آکاایران: فرصت ۱۵روزه ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده تابستان

آکاایران: معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: مودیان مالیاتی 15 روز فرصت دارند تا اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده تابستان 1396 را ارائه نمایند.

به گزارش آکاایران: به گزارش اقتصاد آنلاین، محمد مسیحی، معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور اظهار داشت: مطابق قانون، مودیان نظام مالیات بر ارزش افزوده حداکثر 15 روز پس از پایان هر فصل مهلت دارند اظهارنامه مالیاتی خود را از طریق سامانه عملیات الکترونیکی مالیات بر ارزش افزوده به آدرس WWW.EVAT.IR ارایه و مالیات و عوارض ابرازی را پرداخت نمایند.

وی افزود: مودیان مالیاتی از اول تا 15 مهرماه 1396 فرصت دارند ضمن ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره سه ماه فصل تابستان 1396، مالیات و عوارض متعلقه را بپردازند.

معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور خاطرنشان کرد: شرط برخورداری از هرگونه تسهیلات قانونی و جلوگیری از تعلق جرایم مالیاتی ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده و پرداخت مالیات و عوارض متعلقه در موعد مقرر قانونی است.

.

منبع :

فرصت ۱۵روزه ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده تابستان گردآوری توسط بخش خبرگزاری اقتصاد آنلاین سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات