صالحی: مدیرکل آژانس منصف و حرفه ای باشد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد صالحی: مدیرکل آژانس منصف و حرفه ای باشد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

صالحی: مدیرکل آژانس منصف و حرفه ای باشد
,آژانس بین المللی انرژی اتمی,علی اکبر صالحی,یوکیا آمانو,[categoriy]

آکاایران: صالحی: مدیرکل آژانس منصف و حرفه ای باشد

آکاایران: دیدار علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان با یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی عصر امروز دوشنبه در حاشیه کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی آغاز شد.

به گزارش آکاایران: شصت و یکمین کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی با شرکت نمایندگان 168 کشور عضو آژانس در مقر آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین آغاز بکار کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، علی اکبر صالحی پیش از ظهر امروز در کنفرانس عمومی سالانه آژانس بین المللی انرژی اتمی در سخنانی با تقبیح مواضع خصمانه آمریکا در تخریب برجام، فشارهای اخیر آمریکا و طرح خواسته‌های غیر قابل توجیه درباره راستی آزمایی برنامه کاملا صلح آمیز هسته ای ایران برخلاف توافق‌های مشخص شده در مذاکرات و غیرقابل قبول است.

صالحی ابراز امیدواری کرد، آژانس به ویژه مدیرکل در مقابل تحرکات با بی طرفی و بطور منصفانه و حرفه ای رفتار و از اطلاعات فنی، صنعتی و حساسی که در نتیجه بازرسی ها بدست می آورد به طور کامل مراقبت کند.

وی گفت موفقیت آژانس در این باره نه تنها به نفع ایران بلکه به نفع همه اعضای جامعه بین المللی خواهد بود.

.

منبع :

صالحی: مدیرکل آژانس منصف و حرفه ای باشد گردآوری توسط بخش خبرگزاری اقتصاد آنلاین سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات