گشایش در تخصیص ارز مبادله ای به نهاده های دامی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گشایش در تخصیص ارز مبادله ای به نهاده های دامی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

گشایش در تخصیص ارز مبادله ای به نهاده های دامی
,ارز مبادله ای,دام,نهاده دامی,[categoriy]

آکاایران: گشایش در تخصیص ارز مبادله ای به نهاده های دامی

آکاایران: رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران، با بیان اینکه مشکل بانک مرکزی در تخصیص ارز مبادله ای به نهاده های دامی برطرف شده است، اظهارامیدواری کرد: از امروز شاهد کاهش قیمت نهاده ها در بازار باشیم.

به گزارش آکاایران: به گزارش اقتصا آنلاین به نقل از مهر، سیداحمد مقدسی درباره آخرین وضعیت قیمت نهاده‌های دامی در بازار اظهار داشت: قیمت نهاده‌ها هنوز کاهش پیدا نکرده است.

وی با اشاره به اینکه قیمت ذرت در بازار از حدود ۸۲۰ تومان به حدود ۹۳۰ تومان افزایش یافته است، گفت: بانک مرکزی به دلیل برخی مشکلات، در تخصیص ارز مبادله‌ای به نهاده‌های دامی دچار تعلل شده بود که خوشبختانه روز گذشته اعلام کردند این مشکلات برطرف شده و از امروز به نهاده‌هایی که وارد کشور می‌شوند ارز مبادله‌ای تعلق خواهد گرفت و این نهاده‌ها ترخیص و توزیع خواهند شد.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران ادامه داد: امیدواریم با این اتفاق از امروز شاهد کاهش قیمت نهاده‌های دامی در بازار باشیم.

مقدسی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه خرید توافقی شیرخام همچنان ادامه دارد، گفت: تاکنون ۸۰ درصد مطالبات دامداران به حساب آنان واریز شده است. 

.

منبع :

گشایش در تخصیص ارز مبادله ای به نهاده های دامی گردآوری توسط بخش خبرگزاری اقتصاد آنلاین سایت آکاایران
تبلیغات