وام 160 میلیون تومانی نخبگان و و استعداهای برتر + جزئیات و نحوه دریافت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد وام 160 میلیون تومانی نخبگان و و استعداهای برتر + جزئیات و نحوه دریافت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: جزئیات پرداخت وام ۱۶۰ میلیون تومانی به نخبگان

وام ۱۶۰ میلیون تومانی نخبگان : معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان از افزایش وام خرید مسکن نخبگان و استعداهای برتر به ۱۶۰ میلیون تومان خبر داد.

وام ۱۶۰ میلیون تومانی برای نخبگان

به گزارش آکاایران: معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان افزود:یکی از دغدغه های اساسی استعدادهای برتر و نخبگان تهیه مسکن است بر همین اساس بنیاد ملی نخبگان در راستای حمایت های گوناگونی که در زمینه های آموزشی و پژوهشی از این افراد به عمل می آورد، موضوع پرداخت وام نخبگان برای تهیه مسکن را نیز در دستورکار خود قرار داده است.

وام 160 میلیون تومانی نخبگان و و استعداهای برتر + جزئیات و نحوه دریافت
,[categoriy]

آکاایران: وام 160 میلیون تومانی نخبگان و و استعداهای برتر + جزئیات و نحوه دریافت

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان تاکید کرد:باتوجه به مصوبه دولت برای پرداخت وام ۸۰ میلیون تومانی با سود ۹ درصد برای مسکن اولی ها از طریق ودیعه گذاری، بنیاد ملی نخبگان پیشنهاد مشابهی را برای استعدادهای برتر و نخبگان تحت حمایت خود به هیات دولت ارائه داد که پس از طی فرآیندهای لازم به بانک مرکزی ارجاع شد.

موسوی کوهپر خاطرنشان کرد:در پیشنهاد بنیاد علاوه بر افزایش مبلغ تسهیلات، بر موضوع پرداخت وام نخبگان، مشابه مسکن اولی ها با سود ۹ درصد نیز تاکید شده بود که متاسفانه به دلیل عدم وجود منابع برای جبران مابه التفاوت سود، تنها با افزایش سقف وام به ۱۶۰ میلیون تومان با سود ۱۸ درصد موافقت شد.

حتما بخوانید :  تیراندازی در بزمان ایرانشهر + تعداد کشته های درگیری طایفه ای بزمان

وی عنوان کرد:پیگیری و رایزنی بنیاد برای کاهش درصد سود متعلقه همچنان ادامه داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان گفت:به محض ابلاغ مصوبه اخیر بانک مرکزی به بانک های عامل، معرفی افراد آغاز خواهد شد.

جزئیات پرداخت وام ۱۶۰ میلیون تومانی به نخبگان

.

منبع : shahrematlab.com

وام 160 میلیون تومانی نخبگان و و استعداهای برتر + جزئیات و نحوه دریافت گردآوری توسط بخش اخبار اقتصادی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات