.

میزان افزایش حقوق معلمان در سال 96 ابلاغ شد + جزئیات

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد میزان افزایش حقوق معلمان در سال 96 ابلاغ شد + جزئیات ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ضریب افزایش ۱۰ درصدی حقوق معلمان ابلاغ شد

افزایش حقوق معلمان در سال ۹۶ : مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ابلاغ ضریب افزایش ۱۰ درصدی حقوق معلمان به استان ها، زمان اعمال این افزایش حقوق در سال ۹۶ را اعلام کرد.

به گزارش آکاایران:

میزان افزایش حقوق معلمان در سال 96 ابلاغ شد + جزئیات
,[categoriy]

آکاایران: میزان افزایش حقوق معلمان در سال 96 ابلاغ شد + جزئیات

به گزارش شهر مطلب به نقل از خبرگزاری فارس: سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آیا ضریب افزایش حقوق معلمان در سال ۹۶ مشخص شد؟»، اظهار داشت: بله، در ۲۶ فروردین ماه، دولت این ضریب افزایش را به دستگاه ها ابلاغ کرد.

وی افزود: ضریب افزایش حقوق سال گذشته ۱۵۴۱ بود و با برای سال ۱۳۹۶ با احتساب افزایش ۱۰ درصدی حقوق ها، این ضریب ۱۶۹۵ خواهد بود.

حسینی در پاسخ به این پرسش که «آیا اعمال افزایش حقوق معلمان در فروردین ماه انجام می شود؟»، خاطرنشان کرد: وابسته است زیرا تا پایان ماه فقط چند روز باقی مانده است.

وی اضافه کرد: باید نگارش سیستم پرسنلی را آماده کنیم و به استان ها ارسال کنیم. ممکن است تا یکی دو روز آینده هم احکام پرسنلی صادر شود.

مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش در خصوص اینکه آیا افزایش حقوق معلمان بالاخره در حقوق فروردین ماه اعمال می شود یا خیر، گفت: با توجه به اینکه حقوق معلمان به صورت متمرکز پرداخت می شود و باید فایل حقوق تا یکی دو روز آینده بسته شود، ممکن است این اعمال افزایش حقوق به فروردین ماه برسد و ممکن است که به فروردین ماه هم نرسد.

حتما بخوانید :  خروج آمریکا از معاهده پاریس + عکس و حاشیه های جنجالی خبر

حسینی تصریح کرد: در هر صورت اگر این اعمال افزایش حقوق معلمان در سال جاری به فروردین ماه نرسد، به صورت معوق در ماه آینده همراه حقوق پرداخت خواهد شد.

میزان افزایش حقوق معلمان در سال ۹۶ ابلاغ شد + جزئیات

.

منبع : shahrematlab.com

میزان افزایش حقوق معلمان در سال 96 ابلاغ شد + جزئیات گردآوری توسط بخش اخبار اقتصادی سایت آکاایران
تبلیغات