.

سهام کداک با پیوستن به ارزهای دیجیتال ۲ برابر شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سهام کداک با پیوستن به ارزهای دیجیتال ۲ برابر شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سهام کداک با پیوستن به ارزهای دیجیتال ۲ برابر شد

آکاایران: سهام کداک با پیوستن به ارزهای دیجیتال ۲ برابر شد

مهر : به دنبال اعلام این که شرکت کداک محصولی را با استفاده از شبکه بلاک چین به راه می اندازد ارزش سهام این شرکت بیش از دو برابر شد.

بیزنس اینسایدر گزارش داد، به دنبال اعلام این‌که شرکت کداک که یکی از تاثیرگذارترین شرکت‌ها در تاریخ عکاسی است، محصولی را با استفاده از شبکه بلاک‌چین به راه می‌اندازد ارزش سهام این شرکت بیش از دو برابر شد.

قیمت هر سهم شرکت کداک با ۳.۹۵ دلار یا ۱۲۷.۴ درصد افزایش به ۷.۰۵ دلار رسید.

کداک جدیدترین شرکتی است که توانسته است با انتشار یک بیانیه در ارتباط با بلاک‌چین، که تکنولوژی اساسی ارزهای دیجیتال مثل بیت‌کوین و اتروم است، توجهات را به سوی خود جلب کند و باعث جهش در ارزش سهام شرکت شود.

اما به نظر می‌رسد، پروژه نوین کداک که شامل سیستمی برای مدیریت حقوق مربوط به عکس‌ها و ارز دیجیتال مربوط به آن است، تلاشی جدی برای حل مشکلی واقعی است.

مدیر اجرایی ارشد کداک، جف کلارک در بیانیه‌ای گفت: برای بسیاری از افراد در صنعت تکنولوژی، بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال، عباراتی جذاب به حساب می‌آیند اما برای عکاسانی که مدت‌هاست به سختی به دنبال این هستند که حقوق مربوط به اثرهای خود و چگونگی استفاده از آنها را کنترل کنند این عبارات جذاب، کلیدی برای حل مشکلی هستند که به نظر حل نشدنی می‌آمد.

سیستم خدمات مدیریت حقوق کداک‌وان، طوری طراحی شده است تا به عکاسان اجازه دهد عکس‌های دارای کپی‌رایت خود و نحوه استفاده از آنها را در اینترنت ردیابی کنند.

این ویژگی یکی از قابلیت‌های شبکه بلاک‌چین است تا با ثبت دیجیتالی هر اثر بتوان مالکیت کالاهای دیجیتال و دارایی‌های معنوی را ردیابی کرد.

کداک می‌گوید این سیستم به طور اتوماتیک وب را مورد بررسی قرار می‌دهد تا استفاده از عکس‌هایی که در این سیستم ثبت شده‌اند را ردیابی کند و وقتی با استفاده‌های بدم مجوز روبرو شود با کمک این سیستم، عکاسان می‌توانند دستمزد کار خود را دریافت کنند.

در پروژه حقوق مربوط به عکس کداک، که با همکاری شرکت توسعه بلاک‌چین، ون دیجیتال میسر شده است، از یک ارز دیجیتال به نام کداک‌کوین استفاده خواهد شد. وقتی عکاسان با استفاده از کداک‌وان عکس‌های خود را ثبت می‌کنند، به آنها به وسیله کداک‌کوین پرداخت خواهد شد که در نهایت می‌توانند آن را با دلار تبادل کنند.

کداک کوین در ۳۱ ژانویه از طریق آن چه که به آن ارائه اولیه سکه مجازی می‌گویند به فروش خواهد رسید و شرکت کداک در این تاریخ تعداد مشخصی سکه مجازی را به معرض فروش خواهد گذاشت.

 

.

منبع :

سهام کداک با پیوستن به ارزهای دیجیتال ۲ برابر شد گردآوری توسط بخش دنیای اقتصاد سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات