استمرار خدمات بیمه درمانی تکمیلی ایثارگران توسط بیمه دی از اول مهر ماه -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد استمرار خدمات بیمه درمانی تکمیلی ایثارگران توسط بیمه دی از اول مهر ماه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

استمرار خدمات بیمه درمانی تکمیلی ایثارگران توسط بیمه دی از اول مهر ماه
,بنیاد شهید و امور ایثارگران , سید محمد علی شهیدی , ,[categoriy]

آکاایران: استمرار خدمات بیمه درمانی تکمیلی ایثارگران توسط بیمه دی از اول مهر ماه

آکاایران: معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام خبر استمرار خدمات درمانی ایثارگران توسط بیمه دی از اول مهرماه 1396، گفت: خدمات درمانی بنیاد مانند قبل ادامه خواهد یافت و هیچ گونه کاهشی در زمینه ارائه خدمات درمانی ایجاد نخواهد شد ضمن اینکه خدمات نوین درمانی نیز به زودی ارائه خواهد شد.

به گزارش آکاایران: به گزارش « پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران» دکتر عبدالرضا عباسپور با اشاره به نوع و سطح خدمات درمانی ایثارگران معزز تصریح کرد: از اول مهرماه سال جاری خدماتی مانند خدمات درمانی بیمارستانی و اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپایی، ویزیت، خدمات آزمایشگاهی و ... که تاکنون توسط بیمه ایران ارائه می‌شد توسط بیمه دی در مراکز درمانی طرف قرارداد آن شرکت به صورت رایگان ارائه خواهد شد و امیدواریم از این پس خدمات شایسته‌تری در بیمارستان‌های خصوصی و دولتی و مراکز درمانی به ایثارگران عزیز ارائه شود.
معاون بهداشت و درمان بنیاد با اشاره به شرایط ارائه خدمات درمانی به ایثارگران افزود: نرم‌افزار بیمه دی در مراکز درمانی اصلی مورد مراجعه ایثارگران نصب شده تا ایثارگران با استفاده از کد ملی خود بتوانند از خدمات درمانی بهره‌مند شوند و نرم‌افزار مورد نظر در سایر مراکز نیز به زودی نصب می‌شود.
وی تأکید کرد: اطلاعات شناسنامه‌ای تمامی ایثارگران تحت پوشش بنیاد در سامانه سجایا موجود است ولی افرادی که به تازگی به درجه جانبازی نائل آمده‌اند برای دریافت خدمات درمانی باید به بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و یا مناطق خود مراجعه کرده و اطلاعات شناسنامه‌ای خود را در سامانه سجایا ثبت کنند.
عباسپور با اشاره به خدمات نوین درمانی به ایثارگران خاطرنشان کرد: یکی از خدمات ویژه پیش بینی شده ارائه دارو به بیماران صعب‌العلاج درب منزل این عزیزان است تا این بیماران خاص برای دریافت دارو دچار مشکل نشوند.
معاون بهداشت و درمان بنیاد در پایان در خصوص دلایل تغییر بیمه تکمیلی ایثارگران از بیمه ایران به بیمه دی گفت: هر ساله برای انتخاب شرکت بیمه‌گر در زمینه ارائه خدمات بیمه تکمیلی به ایثارگران مناقصه برگزار می‌شود و در سال جاری نیز از مردادماه، 8 شرکت بیمه اسناد مناقصه را تحویل گرفتند که در نهایت پس از برگزاری فرایند برگزاری مناقصه، شرکت بیمه دی به عنوان برنده برای انجام بیمه تکمیلی ایثارگران انتخاب شد.

.

منبع :

استمرار خدمات بیمه درمانی تکمیلی ایثارگران توسط بیمه دی از اول مهر ماه گردآوری توسط بخش خبرگزاری دولت سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات