ابلاغ قانون موافقتنامه بین ایران و ارمنستان در مورد استفاده مشترک از دروازه مرزی نوردوز – مغری -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ابلاغ قانون موافقتنامه بین ایران و ارمنستان در مورد استفاده مشترک از دروازه مرزی نوردوز – مغری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ابلاغ قانون موافقتنامه بین ایران و ارمنستان در مورد استفاده مشترک از دروازه مرزی نوردوز – مغری
,حسن روحانی , ,[categoriy]

آکاایران: ابلاغ قانون موافقتنامه بین ایران و ارمنستان در مورد استفاده مشترک از دروازه مرزی نوردوز – مغری

آکاایران: دکتر روحانی قانون موافقتنامه بین ایران و ارمنستان در مورد استفاده مشترک از دروازه مرزی نوردوز – مغری را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی ودارایی ابلاغ کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،قانون موافقتنامه بین جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ارمنستان در مورد استفاده مشترک از دروازه مرزی نوردوز – مغری در جلسه علنی چهارشنبه 1396/4/28 مجلس تصویب ودر تاریخ 1396/5/11 به تایید  شورای نگهبان رسیده است .

در ماده واحده لایحه مذکور آمده است که موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ارمنستان در مورد استفاده مشترک از دروازه مرزی نوردوز – مغری مشتمل بر یک مقدمه و 12 ماده بهشرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می‌شود.

همچنین در تبصره این ماده واحده ذکر شده است که در اجرای این موافقتنامه رعایت اصول 77 و 139 قانون اساسی ایران الزامی است.

.

منبع :

ابلاغ قانون موافقتنامه بین ایران و ارمنستان در مورد استفاده مشترک از دروازه مرزی نوردوز – مغری گردآوری توسط بخش خبرگزاری دولت سایت آکاایران
تبلیغات