.

مالیات بر ارزش افزوده در برنامه تلویزیونی «بارکد» نقد و بررسی می شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مالیات بر ارزش افزوده در برنامه تلویزیونی «بارکد» نقد و بررسی می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری راه دانا از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مالیات بر ارزش افزوده در برنامه تلویزیونی «بارکد» نقد و بررسی می شود

مالیات بر ارزش افزوده در برنامه تلویزیونی «بارکد» نقد و بررسی می شود
,شبکه ایران کالا,بارکد,رسانه ملی,[categoriy]

آکاایران: مالیات بر ارزش افزوده در برنامه تلویزیونی «بارکد» نقد و بررسی می شود

برنامه تلویزیونی بارکد با دعوت از یک مقام مالیاتی و دو مقام صنعتی، مالیات بر ارزش افزوده را نقد و بررسی می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه ایران کالا، برنامه "بارکد" در اولین برنامه این هفته خود موضوع بحث برانگیز مالیات بر ارزش افزوده را بررسی خواهد کرد.

به گزارش آکاایران: در این برنامه، حجت الله مولا یاری (معاون دفتر فنی و اعتراضات مالیات بر ارزش افزوده)، احمد رضا رعنایی (از فعالان قطعه سازی خودرو) و رضا حاجی آبادی ( از فعالان صنعت چاپ) حضور خواهند یافت تا نقاط قوت و ضعف مالیات بر ارزش افزوده را ارزیابی کنند.

این برنامه روز شنبه (23 دی) ساعت 20 با اجرای حسین مولایی از شبکه ایران کالا به روی آنتن خواهد رفت. تکرار برنامه نیز در روز یکشنبه ساعت 15 پخش می شود.

بارکد، از برنامه های شاخص شبکه ایران کالا است که آخرین وضعیت تولید کالا در ایران، مشکلات صنایع مختلف کشور و عوامل موثر بر تولید و صنعت را در قالب گفتگوی تلویزیونی بررسی می کند و تا کنون به موضوعاتی همچون مشکلات صنایع بردوتی، وضعیت پسته ایران، وضعیت صنعت ریخته گری، پوشاک بزرگسالان، تولید نخ، گیاهان دارویی و ... پرداخته است. 

,شبکه ایران کالا,بارکد,رسانه ملی,[categoriy]

,شبکه ایران کالا,بارکد,رسانه ملی,[categoriy]

این برنامه در روزهای زوج هفته با اجرای حسین مولایی و در روزهای فرد با اجرای محمد دلاوری راس ساعت 20 پخش می شود.

 

انتهای پیام/

 

.

منبع :

مالیات بر ارزش افزوده در برنامه تلویزیونی «بارکد» نقد و بررسی می شود گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات