دستگاه ها قبل از ارائه تسهیلات اشتغال به صورت تخصصی امکان سنجی کنند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دستگاه ها قبل از ارائه تسهیلات اشتغال به صورت تخصصی امکان سنجی کنند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دستگاه ها قبل از ارائه تسهیلات اشتغال به صورت تخصصی امکان سنجی کنند

دستگاه ها قبل از ارائه تسهیلات اشتغال به صورت تخصصی امکان سنجی کنند
,بردسکن,خبر بردسکن,اخبار بردسکن,[categoriy]

آکاایران: دستگاه ها قبل از ارائه تسهیلات اشتغال به صورت تخصصی امکان سنجی کنند

استاندار خراسان رضوی گفت: هرکدام از دستگاههای متولی اعطای تسهیلات ، قبل ارائه تسهیلات باید امکان سنجی کنند و ببیند آیا راه اندازی این فعالیت اقتصادی نیازمند منطقه است یا خیر.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح بردسکن ، امروز ششمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی بردسکن در سال 96 به ریاست علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی و با حضور جمعی از مسئولین استانی از جمله مجتبی مزروعی مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان رضوی،رضا جمشیدی مشاور استاندار در امور توسعه و برنامه‌ریزی،آراسته معاونت اشتغال بهزیستی ، رضا شجاعی معاونت امور معادن و صنایع غذایی در محل سال جلسات فرمانداری بردسکن برگزار شد.

 

به گزارش آکاایران: در ابتدای جلسه برات علی نیا فرماندار بردسکن ضمن عرض خیر مقدم به استاندار خراسان رضوی و هیات همراه گزارشی از اقدامات انجام  شده در راستای اقتصاد مقاومتی ارائه کرد و گفت: از سال 95 تا کنون نوزده جلسه با عنوان کارگروه اقتصاد مقاومتی برگزار شده که نتیجه این جلسات 52 مصوبه بوده است.

 

وی افزود: تاکنون یک میلیارد و یکصد و نود هفت میلون تومان توسط دستگاه های مرتبط با کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان پرداخت شده و تمام تلاش در جهت جذب سرمایه دار بویژه در حوزه معادن انجام شده است که در معادن مس و طلا سرمایه گزار مبلغی بالغ بر 70 میلیارد تومان سرمایه گزاری کرده است.

 

فرماندار بردسکن، با توجه به استقبال خوب سرمایه گذار و راه اندازی معادن در شهر انابد در این جلسه خواستار احداث پست برق در این منطقه شد.

 

در ادامه جلسه هر کدام از مدیران مرتبط با کارگروه استانی اقتصاد مقاومتی گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص ایجاد اشتغال و اختصاص تسهیلات به شهرستان بردسکن را ارائه و سپس علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی و رئیس جلسه مذکور به جمع بندی جلسه پرداخت و در سخنانی اعلام کرد: در استان خراسان رضوی جهت صرفه جویی در مصرف آب مخصوصا آب کشاورزی گام های بسیار موثری برداشته شده است. جای گزینی محصولات کشاورزی کم آب و اجرای طرح های نوین آبیاری برای کاهش برداشت آب های زیر زمینی برداشته شده است.

,بردسکن,خبر بردسکن,اخبار بردسکن,[categoriy]

استاندار خراسان رضوی افزود: هماهنگی بین بخش های اجرایی یکی از مهمترین اصول رسیدن به اهداف اقتصادی است.باید از آغاز فعالیت ها و راه اندازی پروژه ها یک هماهنگی کاملا هدفمند برقرار شود تا در انتها شاهد اجرای مناسب این اقدامات و فعالیت ها باشیم.

 

رشیدیان تاکید کرد: هرکدام از دستگاههای متولی اعطای تسهیلات چه بهزیستی چه کمیته امداد امام خمینی(ره) و چه سایر نهادها و دستگاهها تصمیم به واگذاری وام به افراد را دارند در ابتدای امر باید امکان سنجی صورت پذیرد.این امکان سنجی باید بگونه ای تخصصی انجام شود که آیا راه اندازی این فعالیت اقتصادی نیازمند منطقه است یا خیر و آیا فرد در زمینه طرح اقتصادی تخصص دارد.همچنین برگزاری کلاسهای آموزشی و توجیهی با محوریت آموزش های فنی و حرفه ای مد نظر قرار گیرد.

 

استاندار خراسان رضوی در سفر یک روزه خود به بردسکن با حضور در منزل شهید محمود اسلامی مقدم با خانواده وی دیدار کرد.

,بردسکن,خبر بردسکن,اخبار بردسکن,[categoriy]

انتهای پیام/. 

.

منبع :

دستگاه ها قبل از ارائه تسهیلات اشتغال به صورت تخصصی امکان سنجی کنند گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات