.

مراسم روزعاشورای رامیان از شبکه های سراسری پخش مستقیم می شود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مراسم روزعاشورای رامیان از شبکه های سراسری پخش مستقیم می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مراسم روزعاشورای رامیان از شبکه های سراسری پخش مستقیم می شود

مراسم روزعاشورای رامیان از شبکه های سراسری پخش مستقیم می شود
,گل رامیان,روز عاشورا,عزاداری کمر به کمر,[categoriy]

آکاایران: مراسم روزعاشورای رامیان از شبکه های سراسری پخش مستقیم می شود

فرماندار شهرستان رامیان گفت: مراسم روز عاشورای رامیان از شبکه های سراسری بصورت مستقیم پخش میشود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گل رامیان، جلسه برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم روز عاشورای شهر رامیان با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان رامیان، معاونین صدا وسیمای استان در دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش آکاایران: جواد صادقلو فرماندار شهرستان رامیان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس یاد آور 8 سال رشادت شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان و همچنین تسلیت ایام سوگواری سید وسالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین(ع) گفت: از آنجاییکه مراسم کمربه کمر رامیان سبکی خاص و منحصر به فرد است که ثبت ملی شده و باید در روز عاشورا باشکوه تمام برگزار شود.

وی اظهار کرد: مراسم عزاداری روز عاشورای رامیان از ساعت ۹ صبح از میدان مرکزی شروع میشود و در ساعت ۹:۳۰ بصورت مستقیم به روی آنتن شبکه های تلویزیونی می رود.

صادقلو افزود: قبل از شروع مراسم جلسه تخصصی با کانون مداحان برگزار می شود و در این مراسم از مداحان عضو در کانون استفاده می شود .

وی با بیان اینکه طبق سنوات گذشته فلکه امام علی رامیان برای این مراسم سیاه پوش میشود، گفت: نکات ترافیکی، انتظامی و امنیتی در روز عاشورا رعایت میشود و همدلی و هماهنگی همه دستگاههای اجرایی و نهادی شهرستان برای برگزاری این مراسم باشکوه ضروری است.

فرماندار شهرستان رامیان در خصوص نخلهای مساجد رامیان عنوان کرد: نخلهای مساجد نمادهای مردم رامیان هستند و در جلسه تخصصی با مسئولان صدا و سیمای گلستان برای این نمادهای مذهبی تصمیم گیری خواهیم کرد.

,گل رامیان,روز عاشورا,عزاداری کمر به کمر,[categoriy]

بلوکی معاون صداوسیمای گلستان در ادامه این جلسه گفت: مراسم روز عاشورای رامیان نماد مذهبی استان و افتخاری برای گلستان است لذا مداحان پرشور برای این مراسم انتخاب میشوند و باید دقت کرد اشعاری انتخاب شوند که پرمحتوا و بامعنا و ریشه در فرهنگ اصیل مردم رامیان دارا باشند.

وی تصریح کرد: صدا و سیما با دوربین و کوادکوپتر خود این مراسم را بصورت زنده پخش می کند و مردم نیز با کمکهای خود و رعایت نکات ایمنی و ترافیکی به برگزاری باشکوه این مراسم کمک کنند.

,گل رامیان,روز عاشورا,عزاداری کمر به کمر,[categoriy]

,گل رامیان,روز عاشورا,عزاداری کمر به کمر,[categoriy]

انتهای پیام/

.

منبع :

مراسم روزعاشورای رامیان از شبکه های سراسری پخش مستقیم می شود گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران
تبلیغات