آمریکا می خواهد با مذاکرات جدید، امتیازات جدیدی بگیرد/ عصبانیت ترامپ ناشی از پیشرفت های موشکی ایران است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آمریکا می خواهد با مذاکرات جدید، امتیازات جدیدی بگیرد/ عصبانیت ترامپ ناشی از پیشرفت های موشکی ایران است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آمریکا می خواهد با مذاکرات نوین، امتیازات جدیدی بگیرد/ عصبانیت ترامپ ناشی از پیشرفت های موشکی ایران است

آمریکا می خواهد با مذاکرات جدید، امتیازات جدیدی بگیرد/ عصبانیت ترامپ ناشی از پیشرفت های موشکی ایران است
,دهقان,ترامپ,امتیاز,[categoriy]

آکاایران: آمریکا می خواهد با مذاکرات نوین، امتیازات جدیدی بگیرد/ عصبانیت ترامپ ناشی از پیشرفت های موشکی ایران است

نماینده مردم چناران و طرقبه شاندیز در مجلس گفت: مواضع مسئولان آمریکایی به ویژه سخنان ترامپ نشان دهندهٔ اوج عصبانیت آن ها از پیشرفت های موشکی و پیروزی های جمهوری اسلامی ایران در منطقه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ندای چناران، دکتر محمد دهقان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه آمریکا همان‌طور که ما را در زمینه هسته‌ای وادار به عقب‌نشینی کرد قصد دارد از طریق مذاکره نوین در خصوص برجام در زمینهٔ موشکی و فعالیت‌های منطقه‌ای نیز ما را وادار به عقب‌نشینی کند، اظهار داشت: در مواجهه با این توطئهٔ نوین آمریکا مسئولان جمهوری اسلامی بایستی حداکثر هوشمندی را از خود نشان دهند.

 

 

به گزارش آکاایران: عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ادامه داد: بحمدالله سخنان رییس جمهور و وزیر امور خارجه در نیویورک در رد خواسته‌های آمریکا نشان‌دهندهٔ این هوشمندی بود.

 

نماینده مردم چناران و طرقبه شاندیز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بدعهدی‌های پیاپی آمریکا و روشن شدن این موضوع بر همگان، تصریح کرد: اکنون‌که آمریکایی‌ها به تعهداتشان عمل نکردند که البته هیچ‌گاه عمل نخواهند کرد، می‌خواهند از طریق مذاکره نوین، از ما امتیازات جدیدی بگیرند.

 

دهقان با اشاره به اظهارات وزیر امورخارجه کشورمان گفت: سخنان آقای ظریف در خصوص اینکه اگر قرار به مذاکره باشد بایستی در خصوص چگونگی برگرداندن امتیازاتی باشد که ما قبلاً به غربی‌ها دادیم نظر درستی است.

 

وی در ادامه بیان داشت: این موضع آقای ظریف که «مذاکره باید در مورد ۱۰ تن اورانیوم غنی شده‌ای باشد که از کشور خارج کردیم» اذعان به همان دغدغه رهبر انقلاب است که در خصوص مذاکرات داشتند و همواره بدبینی خودشان را در خصوص این مذاکرات اعلام می‌کردند و بسیاری از منتقدان مذاکرات و اساتید دانشگاه هم قبلاً آن را پیش‌بینی کرده بودند.

 

دهقان در پایان خاطرنشان کرد: ان‌شاالله با استقامت مسئولین کشورمان در برابر خواسته‌های ناحق و زیاده‌خواهی‌های آمریکا از وضعیت جدیدی که غرب ایجاد کرده عبور کنیم.

 

انتهای پیام/

.

منبع :

آمریکا می خواهد با مذاکرات جدید، امتیازات جدیدی بگیرد/ عصبانیت ترامپ ناشی از پیشرفت های موشکی ایران است گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات