همایش بزرگ دوچرخه سواری در دشتک برگزار شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد همایش بزرگ دوچرخه سواری در دشتک برگزار شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: همایش بزرگ دوچرخه سواری در دشتک برگزار شد

همایش بزرگ دوچرخه سواری در دشتک برگزار شد
,همایش دوچرخه سواری,شهرستان اردل,هفت چشمه,[categoriy]

آکاایران: همایش بزرگ دوچرخه سواری در دشتک برگزار شد

همایش بزرگ دوچرخه سواری با حضور 100 نفر از دوچرخه سواران ورزشکار به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهر دشتک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هفت چشمه، به مناسبت بزرگدشت هفته دفاع مقدس و در راستای ورزش همگانی همایش بزرگ دوچرخه سواری به همت پایگاه مقاومت بسیج امام علی علیه السلام و حوزه مقاومت بسیج شهید حبیبی شهر دشتک برگزار شد.

در این همایش ۱۰۰ دوچرخه سوار علاقمند مسیر مسجد امام حسین علیه السلام تا گلزار شهدا را رکاب زدند و در پایان به تعدادی شرکت کنندگان به قید قرعه هدایای اهدا شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید حبیبی دشتک در این در این مراسم گفت: شما نوجوانان ورزشکار در هفته دفاع مقدس به نام شهدا دست به اقدام بزرگی زدید و برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا قدم برداشتید.

کیانی افزود: شهدا روزی در سنگرها دفاع می کردند و امروز شما نوجوانان در سنگر علم قدم برمی دارید و جنگ شما در این عرصه است چراکه امروزه اقتدار ما با پیشرفت های علمی صورت می گیرد.

وی اظهار کرد: اگر امروزه کشوری دارای عزت و پیشرفت است مرهون علم آن خطه و ملت است.

کیانی در خاتمه از دست اندرکاران برگزاری این همایش تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش آکاایران: کیانی در خاتمه از دست اندرکاران برگزاری این همایش تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

.

منبع :

همایش بزرگ دوچرخه سواری در دشتک برگزار شد گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات