گردوخاک در شرق کشور/ بارش باران در نوار شمالی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گردوخاک در شرق کشور/ بارش باران در نوار شمالی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: گردوخاک در شرق کشور/ بارش باران در نوار شمالی

گردوخاک در شرق کشور/ بارش باران در نوار شمالی
,گردوخاک,بارش باران,سازمان هواشناسی,[categoriy]

آکاایران: گردوخاک در شرق کشور/ بارش باران در نوار شمالی

مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی وضعیت جوی سه روز آینده کشور را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احد وظیفه اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و خروجی مدل‌ها در روز پنجشنبه(۳۰ شهریور) در ساعات بعدازظهر در برخی نقاط آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و روز شنبه در مناطقی از استان گیلان، غرب مازندران، اردبیل و آذربایجان شرقی افزایش ابر و بارش پراکنده باران رخ خواهد داد.

به گزارش آکاایران:
وی ادامه داد: در روزهای پنج‌شنبه (۳۰ شهریور)و جمعه(۳۱ شهریور) در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل افزایش سرعت باد باعث ایجاد گردوخاک ، کاهش دید و کیفیت هوا خواهد شد. همچنین طی سه روز آینده تغییرات دمایی قابل ملاحظه‌ای در سطح کشور وجود نخواهد داشت.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی اضافه کرد: برای تهران نیز در روز پنجشنبه(۳۰ شهریور) آسمانی صاف، گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۱ و ۱۹ درجه سانتیگراد در روز جمعه(۳۱ شهریور) آسمانی صاف گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۰ و ۲۰ درجه سانتیگراد و در روز شنبه(۱ مهر) آسمانی صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۱ و ۲۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/ن

.

منبع :

گردوخاک در شرق کشور/ بارش باران در نوار شمالی گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات