شکست های پی در پی آمریکا در مقابل ایران عامل عصبانیت آنهاست -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شکست های پی در پی آمریکا در مقابل ایران عامل عصبانیت آنهاست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شکست های پی در پی آمریکا در مقابل ایران عامل عصبانیت آنهاست

شکست های پی در پی آمریکا در مقابل ایران عامل عصبانیت آنهاست
,پارسیان,اهل سنت,آمریکا,[categoriy]

آکاایران: شکست های پی در پی آمریکا در مقابل ایران عامل عصبانیت آنهاست

عالم اهل سنت پارسیان با اشاره به شکست های پی در پی آمریکا در برابر ایران، گفت: همه این شکست ها، رئیس جمهور آمریکا را عصبانی کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، شیخ عبدالله صالحی از علمای اهل سنت پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر، ضمن محکوم کردن سخنان نابخردانه رئیس جمهور آمریکا نسبت به جمهور اسلامی ایران اظهار کرد: شکست های پی در پی آمریکا در برابر ایران باعث شده است که آنها عصبانی باشند و این گونه ادبیات زشت را به کار ببرند.

به گزارش آکاایران: صالحی رؤسای جمهور آمریکا را ادامه دهنده راه و روش یکدیگر دانست و افزود: هر رئیس جمهوری که در آمریکا در رأس قرار می گیرد خود را به نوعی موظف می داند که علیه جمهوری اسلامی ایران موضع تند بگیرد.

وی آمریکا را عامل جنایت های منطقه دانست و تصریح کرد: هر جنایت و خرابکاری در منطقه اتفاق می افتد، آمریکا نقش اول آن را بازی می کند و به فرموده امام راحل آمریکا هیچ غلطی نمی تواند کند.

 

انتهای پیام/

.

منبع :

شکست های پی در پی آمریکا در مقابل ایران عامل عصبانیت آنهاست گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات