برگزاری بیش از هزار عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی و هنری در هفته دفاع مقدس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برگزاری بیش از هزار عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی و هنری در هفته دفاع مقدس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: برگزاری بیش از هزار عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی و هنری در هفته دفاع مقدس

برگزاری بیش از هزار عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی و هنری در هفته دفاع مقدس
,جانشین,دفاع مقدس,خراسان جنوبی,[categoriy]

آکاایران: برگزاری بیش از هزار عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی و هنری در هفته دفاع مقدس

جانشین اداره کل حفظ آثار و نشر دفاع مقدس گفت: در هفته دفاع مقدس بیش از هزار عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی و هنری در سطح خراسان جنوبی برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، رضا برازنده مقدم جانشین اداره کل حفظ آثار و نشر دفاع مقدس پیش از ظهر امروز در نشست خبری که با اصحاب رسانه داشت، گفت: رویکرد برنامه های هفته دفاع مقدس مبتنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و شعار محوری من انقلابی‌ام و توجه ویژه به وحدت و همبستگی ملی و تقویت روحیه انقلابی در جهت مقابله با فتنه‌های دشمن در حوزه فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی است.

 

به گزارش آکاایران: وی افزود: با توجه به متقارن بودن هفته دفاع مقدس با ایام دهه اول ماه محرم سعی کردیم از مراسم دهه اول محرم و ایجاد فضای تبلیغی با این ایام بهره بگیریم.

 

جانشین اداره کل حفظ آثار و نشر دفاع مقدس گفت: در هفته دفاع مقدس بیش از هزار عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی و هنری در سطح خراسان جنوبی برگزار خواهد شد.

 

برازنده مقدم مهمترین برنامه های روز جمعه 31/ 6/ 96 را این طور بیان کرد: اجرای رژه نیروهای مسلح ساعت 8 صبح در مرکز استان، رژه موتوری درتمام شهرهای استان، حضور نیروهای مسلح و نظامی و انتظامی در نمازهای جمعه در سراسر استان، خواندن دعای ندبه ساعت 9 صبح در بشرویه و برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در تمام شهرهای استان.

 

وی ادامه داد: شنبه، دومین روز از هفته دفاع مقدس برنامه های افتتاح نمایشگاه در امتداد عاشورا در امام زادگان باقریه،افتتاح نمایشگاه نقش خراسان جنوبی در دفاع مقدس به روایت اسناد در مزار شهدای باقریه و برگزاری رزمایش رزمی – فرهنگی کبوتران حرم در شهر طبس را خواهیم داشت.

 

جانشین اداره کل حفظ آثار و نشر دفاع مقدس افزود: یکشنبه دوم مهر ماه برنامه‌های جلسه هم‌اندیشی با موضوع راهکارهای انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل نوین، برگزاری یادواره شهدا در روستای افین، برگزاری همایش دوچرخه سواری در بشرویه، همایش تبیین گفتمان ولایت با حضور هیئات مذهبی در طبس و همایش تکریم استانی فعالان کتابخوانی در حوزه دفاع مقدس در بیرجند را برگزار خواهیم کرد.

 

برازنده مقدم برنامه های روز چهارم هفته دفاع مقدس را این طور بیان کرد: برگزاری صبح‌گاه مشترک ساعت 7و نیم صبح در سازمان جهاد کشاورزی استان، همایش تبیین نقش اصناف در اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بیرجند، محفل انس با قران به یاد شهدا در بشرویه، برگزاری حلقه صالحین با موضوع جهاد و دفاع مقدس در بیرجند و همایش بزرگ رزمندگان و بسیجیان بعد از نماز مغرب و عشا در امامزاده موسی الکاظم در طبس.

 

وی ادامه داد: روزسه شنبه برنامه های کرسی آزاداندیشی با موضوع روان‌شناسی جنگ 8 ساله ساعت 10 صبح در دانشگاه پیام نور بیرجند، نشست بصیرتی شجره طیبه صالحین با موضوع اقتصاد مقاومتی در بیرجند، تجلیل از رزمندگان و ایثارگران در حسینیه جماران، مراسم شب شعر و خاطره در خضری و همایش رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در بشرویه را خواهیم داشت.

 

 جانشین اداره کل حفظ آثار و نشر دفاع مقدس افزود: روز  ششم هفته دفاع مقدس برنامه های همایش تقدیر از حماسه آفرینان 8 سال دفاع مقدس در دانشگاه آزاد، گردهمایی فرماندهان پایگاه‌های روستایی ساعت 17 در بیرجند، همایش گفتمان نقش زنان در دفاع مقدس در بیرجند، اجرای تئاتر با موضوع دفاع مقدس در سرایان، همایش توانمندسازی دبیران امر به معروف و نهی از منکر در آرین شهر را برگزار خواهیم کرد.

 

برازنده مقدم برنامه های روز هفتم هفته دفاع مقدس را این طور عنوان کرد: عطرافشانی گلزار شهدای سراسر استان، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولین ادارات در طبس، برگزاری تئاتردر طبس، همایش یادگاران دفاع مقدس در شاهرخت، یادواره سردار شهید آخوندی در بیرجند و همایش خواهران با موضوع آمادگی دفاعی در بشرویه از جمله این برنامه ها است.

 

وی افزود: افتتاح 50 پروژه عمرانی با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون تومان در استان، تهیه برنامه های رادیویی و تلویزیونی، گردهمایی تجلیل از فرماندهان، برگزاری 11 یادواره شهدا در سطح استان، بازدید از خانواده‌های شهدا، اکران فیلم‌های عمار در شهرهای استان، گفتمان دانشجویی و برگزاری محافل انس با قران و نمایش فیلم های سینمایی از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس هستند.

 

انتهای پیام/

 

.

منبع :

برگزاری بیش از هزار عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی و هنری در هفته دفاع مقدس گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات