دانش آموزان را با فرهنگ اهل بیت اُخت دهید/ لزوم زنده نگاه داشتن روحیه استکبارستیزی در نسل های جدید انقلاب -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دانش آموزان را با فرهنگ اهل بیت اُخت دهید/ لزوم زنده نگاه داشتن روحیه استکبارستیزی در نسل های جدید انقلاب ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دانش آموزان را با فرهنگ اهل بیت اُخت دهید/ لزوم زنده نگاه داشتن روحیه استکبارستیزی در نسل های نوین انقلاب

دانش آموزان را با فرهنگ اهل بیت اُخت دهید/ لزوم زنده نگاه داشتن روحیه استکبارستیزی در نسل های جدید انقلاب
,دانش آموزان,فرهنگ اهل بیت,زنده نگاه داشتن,[categoriy]

آکاایران: دانش آموزان را با فرهنگ اهل بیت اُخت دهید/ لزوم زنده نگاه داشتن روحیه استکبارستیزی در نسل های نوین انقلاب

مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) خوراسگان با اشاره به لزوم زنده نگاه داشتن روحیه استکبارستیزی در نسل های نوین انقلاب اسلامی، گفت: در زمانه ای که جهان اسلام به دست استکبار جهانی و خائنان به اسلام همچون رژیم آل سعود در مظلومیت قرارگرفته، روحیه استکبارستیزی را باید زنده نگه داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازصاحب‌نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا فراهینی عصر امروز در سالن جلسات ناحیه شش آموزش و پرورش اصفهان اظهار کرد: عزاداری های اباعبدالله الحسین نوعی مصونیت سازی به دنبال دارد.

به گزارش آکاایران: مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) خوراسگان با بیان اینکه تربت حضرت سیدالشهدا دارای قداست است، گفت: در روایات از معصومان آمده که اگر گناهی در عرفات پاک نشود با گریه بر مصیبت اباعبدالله الحسین پاک خواهد شد.

وی خطاب به مدیران آموزش و پرورش اظهار کرد: در مدارس زیر نظر خود مراسم های مدح و منقبت اهل بیت علیه السلام را برپا کنید و دانش آموزان را با فرهنگ اهل بیت اُخت دهید.

حجت الاسلام فراهینی نوکری اهل بیت را مایه نجات عنوان کرد و افزود: جبهه ها و انقلاب اسلامی رنگ بوی ایثار و شهادت می دادند این فضا و روحیه را در مدارس ایجاد کنید.

مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) خوراسگان با اشاره به لزوم زنده نگاه داشتن روحیه استکبارستیزی در نسل های نوین انقلاب اسلامی، گفت: در زمانه‌ای که جهان اسلام به دست استکبار جهانی و خائنان به اسلام همچون رژیم آل سعود در مظلومیت قرارگرفته، روحیه استکبارستیزی را باید زنده نگه داشت.

انتهای پیام/

.

منبع :

دانش آموزان را با فرهنگ اهل بیت اُخت دهید/ لزوم زنده نگاه داشتن روحیه استکبارستیزی در نسل های جدید انقلاب گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات