۲۰ درصد از راه های شریانی کشور دارای خرابی شدید هستند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ۲۰ درصد از راه های شریانی کشور دارای خرابی شدید هستند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ۲۰ درصد از راه های شریانی کشور دارای خرابی شدید هستند

۲۰ درصد از راه های شریانی کشور دارای خرابی شدید هستند
,میاندوآب,زرین خبر,خرابی راه ها,[categoriy]

آکاایران: ۲۰ درصد از راه های شریانی کشور دارای خرابی شدید هستند

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: مطالعات انجام شده در راه های شریانی کشور نشان می دهد که ۲۰ درصد از راه های کشور دارای خرابی شدید هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالهاشم حسن نیا در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در حاشیه سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به میاندوآب، اظهار کرد: مطالعات انجام شده در راه های شریانی کشور نشان می دهد که ۲۰ درصد از راه های کشور دارای خرابی شدید هستند.

به گزارش آکاایران: معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور افزود: سازمان راهداری با کمک اعتبارات ملی و استانی، برنامه ریزی کرده است تا امسال حدود ۱۰ هزار کیلومتر از این جاده ها را بهسازی و آسفالت کند.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای ایمن سازی بیشتر جاده ها، گفت: در راستای ایمن سازی و نسبت به ارتقا سطح ایمنی جاده ها با اجرای حفاظ های میانی بتنی نیز در دستور کار قرار داشته و در این راستا گام بر می داریم.

حسن نیا تصریح کرد: امیدواریم با توجه به مشکلات و بدهی ۲۵۰۰ میلیارد تومان سازمان و حمایت مسئولان کشوری و استانی، بتوانیم بهبود وضعیت راه ها را شاهد باشیم.

گفتنی است داود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در سفری به همراه محبی نیا نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی به میاندوآب، آخرین وضعیت راههای ارتباطی را در جلسه ای در فرمانداری میاندوآب بررسی و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شد.

انتهای پیام/

 

.

منبع :

۲۰ درصد از راه های شریانی کشور دارای خرابی شدید هستند گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات