برای گفت و گو با عربستان آماده هستیم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برای گفت و گو با عربستان آماده هستیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: برای گفت و گو با عربستان آماده هستیم

رئیس جمهور سابق یمن بر آمادگی طرف یمنی برای انجام گفت و گو با عربستان تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  «علی عبدالله صالح» رئیس جمهور سابق یمن روز چهارشنبه در جمع اعضای حزب کنگره مردمی یمن اعلام کرد که «ما آماده گفت‎وگو با کشورهای متخاصم همچون عربستان سعودی هستیم.»

به گزارش آکاایران: علی عبدالله صالح تاکید کرد که ما برای انجام گفت‎وگوی شجاعانه آماده هستیم و با برادران خود در عربستان توافق می‌کنیم.

رئیس جمهور سابق یمن در نشست حزب کنگره مردمی (که علی عبدالله ریاست آن را بر عهده دارد) اعلام کرد که فعالیت این حزب علیه هیچ حزب سیاسی یمن نخواهد بود.

به گزارش خبرگزاری آناتولی، وی از انصارالله یمن خواستار خویشتنداری شد و تاکید کرد که اعضای این جنبش نباید به اختلافات دامن بزنند.

صالح در واکنش به اتهامات وارده به وی درباره خیابنت به یمن گفت: آیا کنگره مردمی یمن خائن است؟ کشور در شرایط بد اقتصادی قرار داد و از لحاظ دارویی و بهداشتی و بیماری و پرداختی حقوق‌ها در شرایط بحرانی قرار دارد.

وی درباره ارتباط حزب کنگره مردمی یمن با ایران گفت: حزب کنگره با هیچ نهادی سیاسی خارجی ارتباطی ندارد.

انتهای پیام/

.

منبع :

برای گفت و گو با عربستان آماده هستیم

برای گفت و گو با عربستان آماده هستیم گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات