تلاش برای خود انحلالی توسط اعضای شورای شهر کرمانشاه -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تلاش برای خود انحلالی توسط اعضای شورای شهر کرمانشاه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تلاش برای خود انحلالی توسط اعضای شورای شهر کرمانشاه

تلاش برای خود انحلالی توسط اعضای شورای شهر کرمانشاه
,پاک پرس,فرمانداری,شورای شهر,[categoriy]

آکاایران: تلاش برای خود انحلالی توسط اعضای شورای شهر کرمانشاه

مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر کرمانشاه به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا کنسل شد و حواشی به دنبال داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پاک پرس، غیبت پنج عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه سبب لغو جلسه امروز برای برگزاری مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شد.

به گزارش آکاایران: در این جلسه که تنها شش عضو حضور یافتند، پس از ساعتی تأخیر، از سوی فرماندار اعلام شد که مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر کرمانشاه به روز دیگری موکول می‌شود.

طیب حیدری عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه با انتقاد از عدم حضور سایر اعضا در این جلسه اظهار داشت: برخی از آقایان با ابزارهایی، میخواهند هدفی غیرمنطقی را به نتیجه برسانند و قصد دارند تیمی را برای ابطال شورای شهر تشکیل دهند.

وی افزود: در جلسه رسمی که قرار بود به دعوت خود فرماندار تشکیل شود، عدم حضور آنها توهین به جمع،  به دعوت کننده جلسه و مردم است.

ابراهیم مرادی دیگر عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه نیز اظهار داشت: وعده ما این بود که شورا باید در ویترین باشد تا از هرگونه شایعه پراکنی جلوگیری شود.

وی افزود: متأسفانه ما مشاهده کردیم عده ای در راستای انحلال شورا دنبال علی البدل هابودند. خروجی شورای چهارم به گونه ای بود که وقتی وارد شورای پنجم شدیم عصا به دست وارد شدیم و اینقدر ذهنیت مردم از شورا بد بود.

مرادی اظهار داشت: اینکه تعدادی از اعضا تا دم در آمدند و داخل جلسه نشدند غیر از این است که به دنبال انحلال شورا و بردن آبروی شورا هستند!

رسول آزادی عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه نیز عدم حضور اعضا در این جلسه را بی احترامی به آرای مردم دانست و گفت: ما حتی در جلسه غیر رسمی با حضور تمام ۱۱ عضو، به دوستان پیشنهاد دادیم که رئیس شورا از میان خودشان انتخاب شود و آقای رضایی نیز فعلا شهردار کرمانشاه بماند، اما دوستان در نهایت جلسه را ترک کردند و امروز هم در جلسه تحلیف حاضر نشدند.

.

منبع :

تلاش برای خود انحلالی توسط اعضای شورای شهر کرمانشاه گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات