کرباسیان:متعهد به اقتصاد مقاومتی هستم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کرباسیان:متعهد به اقتصاد مقاومتی هستم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: کرباسیان:متعهد به اقتصاد مقاومتی هستم

وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم معارفه خود گفت: خود را متعهد به اقتصاد مقاومتی می دانم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی امروز با اشاره به عمر طولانی کاری خود،‌با بیان این که در مراسمهای تودیع و معارفه زیادی شرکت کرده و اولین معارفه‌اش مربوط به سال 60 است، گفت: برای تحقق اهداف اقتصادی به لحاظ گستردگی نیاز به همکاری مجلس داریم و از حالا کارت زرد جمع می‌کنیم و باید پاسخگو باشیم، البته هرچه از دوست رسد نیکوست، امیدوارم بتوانم مانند آقای طیب‌نیا کارنامه خوبی داشته باشم.

به گزارش آکاایران: وی خود را متعهد به اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: در دوره طیب‌نیا 8 ابرپروژه طراحی شد که سعی می‌کنیم، اینها دنبال شود. 4 محور را در مجلس عنوان کردم که برنامه‌های آن نیز تهیه شده است، امیدوارم رشد اقتصادی استمرار داشته باشد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تصریح کرد: 97 درصد برنامه‌ها منطبق با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بوده، کنار بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه در بحث برنامه‌های اقتصادی هستیم، هرچند اگر سوالی بپرسند، من باید جواب بدهم.

کرباسیان به یکی از عوامل پایین نیامدن نرخ سود پرداخت و گفت: اوراق خزانه و مشارکت که در بازار سرمایه خریدوفروش می‌شد، در سود بانکی تأثیر گذاشته بود و عملاً‌ از کاهش نرخ سود جلوگیری می‌کرد. همچنین مالیات علی‌الحساب اول سال شرکت‌های خصوصی حذف شده و راه مالیات نیز دشوار است.

وی افزود: 13 پروژه اولویت‌دار اقتصاد مقاومتی به وزارت اقتصاد محول شده که در مجموع با دیگر برنامه‌ها، 34 برنامه است.

انتهای پیام/

.

منبع :

کرباسیان:متعهد به اقتصاد مقاومتی هستم

کرباسیان:متعهد به اقتصاد مقاومتی هستم گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات