.

فعالیت بیش از 7 هزار بسیجی شیعه و سنی در طرح هجرت 3/ 11 هزار میز و صندلی بازسازی و تعمیر شد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فعالیت بیش از 7 هزار بسیجی شیعه و سنی در طرح هجرت 3/ 11 هزار میز و صندلی بازسازی و تعمیر شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: فعالیت بیش از 7 هزار بسیجی شیعه و سنی در طرح هجرت 3/ 11 هزار میز و صندلی بازسازی و تعمیر شد

فعالیت بیش از 7 هزار بسیجی شیعه و سنی در طرح هجرت 3/ 11 هزار میز و صندلی بازسازی و تعمیر شد
,بسیج سازندگی,سپاه سلمان,طرح هجرت,[categoriy]

آکاایران: فعالیت بیش از 7 هزار بسیجی شیعه و سنی در طرح هجرت 3/ 11 هزار میز و صندلی بازسازی و تعمیر شد

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: امسال بالغ بر 7 هزار نفر خواهر و بردار شیعه و سنی در سراسر استان مشغول به اجرای طرح هجرت سه هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ علی اکبر جعفری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون یکی از اهداف و رسالت هایی که از سال 72 مقام معظم رهبری در تشکیل این سازمان بیان کردند را در غنی سازی اوقات فراغت، کمک به محرومان و ایجاد اشتغال عنوان کرد و گفت: برای غنی سازی ائقات فراغت دانش آموزان همه ساله طرحی به نام هجرت سه با همکاری آموزش و پرورش و سازمان بسیج دانش آموزی در استان برگزار می شود.

 
وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: امسال بالغ بر 7 هزار نفر خواهر و بردار شیعه و سنی در سراسر استان مشغول به اجرای این طرح شدند که در این راستا 237 مدرسه در پنج عرصه زیباسازی، مرمت، رنگ آمیزی، تعمیر میز و نیمکت جامع هدف قرار گرفته است.
 
جعفری هدف طرح هجرت سه را بکارگیری دانش آموزان در طرح اوقات فراغت دانست و افزود: این طرح باعث عدم دور شدن دانش آموزان از مدرسه می شود و در کنار آن علاوه بر کسب مهارت به حرفه آموزی با اساتید کار در یکی از رشته های رنگ آمیزی، جوشکاری و غیره بپردازند که این مهم خود باعث کمک به دولت و آموزش و پرورش می شود به گونه ای که در این طرح حدود 11 هزار میز و صندلی مرمت، بازسازی و تعمیر شده است.
 
وی با بیان اینکه همه ساله از اقشار مختلف شیعه و سنی در طرح خدمت بی منت گروه های جهادی استان در دورترین نقاط سیستان وبلوچستان حضور پیدا می کنند، ادامه داد: امسال نیز 74 گروه جهادی در استان این طرح را در 94 عرصه تا پایان سال اجرا می کنند که این عرصه ها ورزشی، عمرانی، اعتقادی، مذهبی، خدمت رسانی به محرومین، احیای قنوات و غیره است.
 
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان در ادامه خاطر نشان کرد: در حال حاضر هزار و 708 نفر در طرح اردوهای جهادی فعالیت می کنند که از این تعداد 30 گروه عمرانی، 20 گروه محرومیت زدایی، 15 گروه پزشکی و مابقی در عرصه های اقتصادی، ورزشی و آب رسانی مشغول به ارائه خدمات می باشند که در این زمینه نیز تاکنون بالغ بر 60 درصد گروه های اعزامی کار خود را انجام داده اند.
انتهای پیام/
.

منبع :

فعالیت بیش از 7 هزار بسیجی شیعه و سنی در طرح هجرت 3/ 11 هزار میز و صندلی بازسازی و تعمیر شد گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات