آغاز پرداخت وام ویژه دکتری با شرایط جدید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آغاز پرداخت وام ویژه دکتری با شرایط جدید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آغاز پرداخت وام ویژه دکتری با شرایط نوین

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: به 3 هزار و 300 دانشجوی متقاضی، وام ویژه دکتری پرداخت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس قنبری قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: تعداد 3 هزار و 356 نفر به مبلغ بیش از 60 میلیارد ریال تقاضای وام تحصیلی ویژه دکتری که از دانشگاه های مربوطه تأیید و به صندوق رفاه ارسال شده بود برای سه ماهه اول سال جاری پرداخت شد.

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: همانطور که ریاست صندوق وعده داده بودند که به محض ارسال لیست تایید شده دانشجویان متقاضی دکتری توسط دانشگاه‌ها، صندوق رفاه دانشجویان آمادگی پرداخت وام تحصیلی ویژه دکتری را در حداقل زمان ممکن و در کمتر از 15 روز جهت واریز دارد، امروز اولین پرداختی توسط صندوق رفاه دانشجویان انجام شد.

قنبری افزود: صندوق رفاه دانشجویان جهت مراعات آندسته از دانشجویانی که نمی توانند از شرایط وام ویژه دکتری بانک توسعه تعاون استفاده نمایند تسهیلاتی را ایجاد کرده که ماهانه 6 میلیون ریال وام تحصیلی ویژه دانشجویان دکتری دریافت نمایند.

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: این وام هر سه ماه یکبار به ازای هر دانشجو یک میلیون و 800 هزار تومان پرداخت می شود.

قنبری تصریح کرد: ثبت نام وام ویژه دکتری از 13 خرداد شروع شده بود و قرار بود تا 15 تیرماه به پایان برسد ولی با توجه به استقبال گسترده دانشجویان متقاضی و تقاضای دانشگاه ها  و بمنظور پوشش حداکثری دانشجویان، تا 25 تیرماه تمدید شد.

وی به جلسات هماهنگی با بانک توسعه تعاون اشاره کرد و افزود: طی هماهنگی که با بانک توسعه تعاون بعمل آمده تعدادی لیست دانشجویان متقاضی نیز برای آنان ارسال شده که در حال تکمیل پرونده جهت پرداخت می باشند.

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان به استقبال خوب دانشجویان دکتری از این طرح اشاره کرد و افزود: تاکنون بالغ بر 15 هزار و 500 نفر در سامانه صندوق برای دریافت وام ویژه دکتری ثبت نام کرده اند.

قنبری در پایان افزود: صندوق رفاه و بانک توسعه تعاون آمادگی دارند به محض ارسال لیست تأیید شده دانشجویان متقاضی توسط دانشگاه ها در حداقل زمان ممکن وام آنان را واریز نمایند.

انتهای پیام/

.

منبع :

آغاز پرداخت وام ویژه دکتری با شرایط جدید

آغاز پرداخت وام ویژه دکتری با شرایط جدید گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات