برگزاری اولین دوره جامع تربیت مربی و مبلغ انقلاب اسلامی در اصفهان/ اعزام کاروان فرهنگی راهیان انقلاب -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برگزاری اولین دوره جامع تربیت مربی و مبلغ انقلاب اسلامی در اصفهان/ اعزام کاروان فرهنگی راهیان انقلاب ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته خبرگزاری راه دانا از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: برگزاری اولین دوره جامع تربیت مربی و مبلغ انقلاب اسلامی در اصفهان/ اعزام کاروان فرهنگی راهیان انقلاب

,تربیت مربی,دوره جامع ت,مبلغ انقلاب اسلامی,[categoriy]

آکاایران: برگزاری اولین دوره جامع تربیت مربی و مبلغ انقلاب اسلامی در اصفهان/ اعزام کاروان فرهنگی راهیان انقلاب

اولین دوره جامع تربیت مربی و مبلغ انقلاب اسلامی ویژه برادران در اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب‌نیوز ؛ سید مسعود ذکاوتمند اظهار کرد: خانه انقلاب اسلامی و ولایت اصفهان به‌منظور برای بالا بردن سطح آگاهی جوانان برای انتخاب همسر سلسله نشست‌هایی را با عنوان راحیل را برگزار می کند.

به گزارش آکاایران: * برگزاری سلسله نشست‌ها معیارهای انتخاب همسر با شعار «انتخابی عاقلانه زندگی عاشقانه»

مدیر روابط عمومی خانه انقلاب اسلامی و ولایت اصفهان بابیان اینکه در این سلسله نشست‌ها معیارهای انتخاب همسر توسط صاحب‌نظران حوزه فرهنگ و ازدواج عنوان می‌شود، گفت: این برنامه با شعار «انتخابی عاقلانه زندگی عاشقانه» جمعه‌ها ساعت 10 صبح در خیمه حسینی گلستان شهدا برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پرتال یا کانال تلگرامی خانه انقلاب اسلامی و ولایت اصفهان در آن ثبت‌نام کنند.

وی با اشاره به استقبال خوب از این برنامه، اظهار کرد: شرایطی فراهم‌شده تا والدین نیز بتوانند در این نشست‌ها حضور پیدا کنند.

* بازدید هفت هزار نفر از نقاط تاثیرگذار در دوران انقلاب در قالب کاروان فرهنگی راهیان انقلاب
ذکاوتمند بابیان اینکه از سوی خانه، کاروان فرهنگی راهیان انقلاب طرح ریزی شده است، گفت: در این طرح بازدید از نقاط تأثیرگذار انقلاب در تهران برنامه‌ریزی‌شده که ازجمله آن‌ها کاخ‌موزه سعدآباد، موزه عبرت ایران، زندان ساواک، حسینیه جماران، بیت حضرت امام ره به همراه زیارت حرم حضرت معصومه (س) و مسجد جمکران است که ویژه مراکز فرهنگی، گروه‌های دانش‌آموزی، دانشجویی و طلاب حوزه‌های علمیه و پایگاه‌های مقاومت بسیج هست.

مدیر روابط عمومی خانه انقلاب اسلامی و ولایت اصفهان با اشاره به آغاز ثبت‌نام در این طرح از روز گذشته، گفت: برای چهارمین سال این طرح در اصفهان اجرایی می‌شود و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام باید به سایت یا کانال تلگرامی خانه انقلاب اسلامی و ولایت اصفهان مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته در قالب کاروان فرهنگی راهیان انقلاب 7 هزار نفر از نقاط تأثیرگذار در انقلاب بازدید کردند.

مدیر روابط عمومی خانه انقلاب اسلامی و ولایت اصفهان بابیان اینکه طرح سفیران انقلاب در دستور کار خانه است، گفت: اولین دوره جامع تربیت مربی و مبلغ انقلاب اسلامی ویژه برادران در سرفصل دو ساله انجام خواهد گرفت.

ذکاوتمند سلسله جلسه‌های «ولایت در نهج‌البلاغه» که روزهای یکشنبه ساعت 18 برگزار می‌شود و مجموعه فرهنگی بینش ولایی با رویکرد موضوع محور را از دیگر برنامه‌های خانه انقلاب اسلامی ولایت اصفهان بیان کرد.

انتهای پیام/

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله برگزاری اولین دوره جامع تربیت مربی و مبلغ انقلاب اسلامی در اصفهان/ اعزام کاروان فرهنگی راهیان انقلاب شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

انقلاب اسلامی

برگزاری اولین دوره جامع تربیت مربی و مبلغ انقلاب اسلامی در اصفهان/ اعزام کاروان فرهنگی راهیان انقلاب گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات