بازسازی11 کیلومتر از خط پمپاژ مجتمع کشار خمیر -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازسازی11 کیلومتر از خط پمپاژ مجتمع کشار خمیر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: بازسازی11 کیلومتر از خط پمپاژ مجتمع کشار خمیر

بازسازی11 کیلومتر از خط پمپاژ مجتمع کشار خمیر
,خمیر,خط پمپاژ,آب و فاضلاب روستایی,[categoriy]

آکاایران: بازسازی11 کیلومتر از خط پمپاژ مجتمع کشار خمیر

مدیر امور شعب آب و فاضلاب روستایی شهرستان خمیر از بازسازی خط پمپاژ مجتمع کشار به طول 11 کیلومتر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی ربیعی زاده، مدیر امور شعب آب و فاضلاب روستایی شهرستان خمیر در گفتگو با خبرنگار  هرمز با بیان اینکه خط پمپاژ مجتمع کشار به طول 11 کیلومتر بازسازی شده است،گفت: هزینه این بازسازی 200 میلیون ریال بود که توسط بخش خصوصی انجام شده است.

به گزارش آکاایران: مدیر امور شعب آب و فاضلاب روستایی خمیر با اشاره به پیشرفت 75 درصدی  پروژه خط انتقال مجتمع کشار اظهار کرد: این پروژه با هزینه ای بالغ بر 20 میلیارد ریال و در مساحت  12 کیلومتر در حال انجام است.

ربیعی زاده با بیان اینکه مجتمع کشار شامل 9 روستا با جمعیتی بالغ بر 4 هزار نفر و 800 خانوار است، تاکید کرد:  بر اساس پیش بینی های صورت گرفته این پروژه تا هفته دولت افتتاح و مورد بهره براری قرار می گیرد.

 وی با اشاره به اجرای پروژه خطوط انتقال آب جیحون کیشی در دو فاز بیان کرد: این پروژه در فاز اول شامل 11 کیلومتر خط انتقال با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 100 میلیون تومان با پیشرفت فیزیکی 50 درصد در حال اجرا است.

مدیر امور شعب آب و فاضلاب روستایی خمیر خاطرنشان کرد: فاز دوم این پروژه با 10 کیلومتر خط انتقال و اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 700 میلیون تومان نیز در حال اجرا است.

 

انتهای پیام/

.

منبع :

بازسازی11 کیلومتر از خط پمپاژ مجتمع کشار خمیر گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات