اولویت پرداخت تسهیلات اداره کار به مشاغل پشتیبان است

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اولویت پرداخت تسهیلات اداره کار به مشاغل پشتیبان است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اولویت پرداخت تسهیلات اداره کار به مشاغل پشتیبان است

اولویت پرداخت تسهیلات اداره کار به مشاغل پشتیبان است
,اولویت پرداخت,مشاغل پشتیبان,رفاه اجتماعی,[categoriy]

آکاایران: اولویت پرداخت تسهیلات اداره کار به مشاغل پشتیبان است

حسینی با بیان این که اولویت پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی با مشاغل با اشتغال زایی ۱۵ نفر است، گفت: مادامی که درخواست پرداخت وام از این طرح ها باشد، به طرح های مستقل تسهیلات پرداخت نخواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پونه زار؛ مسئول نمایندگی دفتر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در فریدونشهر در گفتگو با پونه زار در رابطه با خبر  منتشر شده مبنی بر پرداخت تسهیلات اشتغال زایی توسط این اداره توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش آکاایران: علی حسینی با بیان این که پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در این اداره در دو حالت طرح های مستقل یک نفره و یا طرح های پشتیبان با اشتغال زایی 15 نفر انجام می شود گفت: به دلیل محدودیت اعتبارات و بودجه اولویت پرداخت تسهیلات اشتغال خانگی با طرح های پشتیبان است و مادامی که درخواست پرداخت وام از این طرح ها باشد، به طرح های مستقل تسهیلات پرداخت نخواهد شد.

وی اظهار کرد: این تسهیلات به صورت وام قرض الحسنه با نرخ سود چهار درصد خواهد بود و برای طرح های پشتیبان به شرط اشتغال زایی 15 نفر تا سقف 750 میلیون ریال پرداخت خواهد شد.

مسئول نمایندگی دفتر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در فریدونشهر ادامه داد: میزان تسهیلات مشاغل خانگی مستقل 50 میلیون ریال است.

انتهای پیام/

.

منبع :

اولویت پرداخت تسهیلات اداره کار به مشاغل پشتیبان است گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات