انفعال وزارت خارجه در برابر مواضع آمریکا قابل بخشش نیست

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انفعال وزارت خارجه در برابر مواضع آمریکا قابل بخشش نیست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: انفعال وزارت خارجه در برابر مواضع آمریکا قابل بخشش نیست

انفعال وزارت خارجه در برابر مواضع آمریکا قابل بخشش نیست
,آوای سیدجمال,اسدآباد,رنجبرزاده,[categoriy]

آکاایران: انفعال وزارت خارجه در برابر مواضع آمریکا قابل بخشش نیست

دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی کوتاهی، سکوت و انفعال نشان دادن در برابر مواضع غربی ها را در جهت تضعیف نظام خواند و گفت: این مهم بخشودنی نیست و اگر کوتاهی در این زمینه باشد، منجر به محکومیت و شکست است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال؛ در خصوص انفعال وزارت خارجه در برابر مواضع غربی‌ها و آمریکایی‌ها، گفت: کشور ایران نسبت به آمریکا در مواضع کاملاً تقابلی و جنگی قرار دارد و نه‌تنها وزارت خارجه بلکه هر مسئولی در نظام جمهوری اسلامی در هر سطح، مقامی و مسئولیتی باید موضعی روشن و شفاف نسبت به این مواضع داشته باشد.

به گزارش آکاایران: وی گفت:  پاسخ به اقدامات آمریکا، توهین و اهانت آنان به کشور ما از مجموعه حرکت‌هایی است که باید به‌صورت شفاف و صریح پاسخ داده شود و تعارفی در کار نباشد.

نماینده مردم اسدآباد در خانه ملت گفت: کسانی که در برابر تحریم، تهدید، توهین و مواضع آمریکا کوتاه آمده و یا سکوت کنند، یا انفعال نشان دهند، در جهت تضعیف نظام تلقی می‌شود و قابل بخشودنی نیست.

وی با بیان اینکه باید همه آحاد ملت و مسئولان با یک‌صدای واحد در مقابل آمریکا ایستادگی کنند و اگر غیرازاین باشد، چراغ سبز نشان دادن به دشمن محسوب می‌شود، افزود: باید بدانیم که این چراغ سبز نشان دادن‌ها، سکوت و یا انفعال به مواضع امریکا و پاسخ محکم نداشتن در برابر این مواضع مرموزانه آنان به‌نوعی نشان می‌دهد که از مسیر انقلاب انحراف پیداکرده‌ایم.

رنجبرزاده گفت: نه‌تنها وزارت خارجه بلکه وظیفه مسئولان در جبهه خط مقدم دیپلماسی و گفت‌وگوی بین‌المللی نظم جمهوری اسلامی باید در مواضع نظام و دفاع از ایران، پاسخ‌های متناسب با هرگونه حرکتی را دارا باشند و اگر کوتاهی در این زمینه باشد، منجر به محکومیت و شکست است و امیدواریم که اصلاحاتی صورت بگیرد.

وی گفت: ملت ایران کاملاً آمادگی دارند که در مقابل مواضع آمریکا، دخالت‌های بی‌جای آنان در امور ایران و تحریم‌های نوین مقابله کنند.

انتهای پیام/

.

منبع :

انفعال وزارت خارجه در برابر مواضع آمریکا قابل بخشش نیست گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات