.

معاون برق منطقه ای خوزستان: هیچ تضمینی وجود ندارد که شاهد قطعی برق نباشیم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد معاون برق منطقه ای خوزستان: هیچ تضمینی وجود ندارد که شاهد قطعی برق نباشیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: معاون برق منطقه ای خوزستان: هیچ تضمینی موجود نیست که شاهد قطعی برق نباشیم

معاون برق منطقه ای خوزستان: هیچ تضمینی وجود ندارد که شاهد قطعی برق نباشیم
,رهیاب,برق منطقه ای خوزستان,مدیرکل مدیریت بحران,[categoriy]

آکاایران: معاون برق منطقه ای خوزستان: هیچ تضمینی موجود نیست که شاهد قطعی برق نباشیم

مدیران استان خوزستان درباره تضمین جلوگیری از خاموشی برق خوزستان به دلیل ریزگردها اظهار نظرهای متفاوتی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رهیاب، مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان در گفت‌وگو با رسانه‌های محل گفته است: سال گذشته اعتباراتی جهت رفع عوارض ریزگردها در شبکه برق خوزستان از سوی دولت مصوب شد ولی تاکنون این اعتبار محقق نشده است.

به گزارش آکاایران: بنا بر گفته رضا غضنفری شرکت توزیع برق خوزستان با استفاده از اعتبارات داخلی 10دستگاه مقره شوی و دستگاه تولید آب مقطر خریداری و اقدام به شستشوی مقره ها کرده است.

وی می‌افزاید: امیدواریم با اختصاص اعتبار مصوب توسط دولت زمستان پیش رو از ایجاد بحران جلوگیری شود.

معاون تحقیقات و برنامه‌ریزی شرکت برق منطقه‌ای خوزستان نیز با بیان این این‌که صنعت برق قربانی پدیده ریزگرد در خوزستان است، می‌گوید: علی رغم تلاش‌های انجام گرفته در شبکه برق استان اما اگر اتفاقاتی مانند آنچه در بهمن ماه سال گذشته در خوزستان رخ داد را شاهد باشیم، هیچ تضمینی موجود نیست که دوباره شاهد قطعی برق در استان نباشیم اما آنچه مشخص است گستردگی قطعی برق مانند دوره قبل نخواهد بود.

مهرداد بلادی مقدم می‌افزاید: آلودگی‌هایی که در استان خوزستان داریم، ویژگی جدیدی است و در سال‌های اخیر با این نوع از آلودگی و با چنین حجمی مواجه نبوده‌ایم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان نیز در واکنش به این اظهارات معاون برنامه ریزی برق منطقه ای خوزستان می‌گوید: بر اساس گزارش شرکت‌های برق فعال در خوزستان، تعداد زیادی دستگاه‌های مقره‌شور وارد خوزستان شده است و آمادگی کامل وجود دارد تا امسال دچار بحران قطعی برق ناشی از پدیده ریزگردها نشویم.

کیامرث حاجی‌زاده می‌افزاید: اظهارنظر اخیر معاون شرکت برق منطقه‌ای برخلاف این گزارش‌ها است و از جانب خود این حرف را زده است.

انتهای پیام/

.

منبع :

معاون برق منطقه ای خوزستان: هیچ تضمینی وجود ندارد که شاهد قطعی برق نباشیم گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات