بارش برف ۱۰ سانتی متری در مشگین شهر -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بارش برف ۱۰ سانتی متری در مشگین شهر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: بارش برف ۱۰ سانتی متری در مشگین شهر

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: در حال حاضر بارش برف برخی مناطق استان اردبیل را سفیدپوش کرده و بیشترین بارش برف مربوط به شهرستان مشگین شهر با ۱۰ سانتیمتر بارش گزارش شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی دولتی‌مهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: در حال‌حاضر شاهد بارشها در برخی مناطق استان هستیم که در این رابطه بارش برف بیشتر مناطق استان اردبیل را در بر گرفته و بیشترین بارش برف در استان مربوط به شهرستان مشگین‌شهر با 10 سانتیمتر بارش گزارش شده است. 

به گزارش آکاایران:
وی با اشاره به اینکه در حال‌حاضر بارش برف به صورت رگباری در شهرهای اردبیل، نمین و گرمی ادامه دارد، افزود: امروز بارش برف برخی مناطق استان اردبیل را سفیدپوش کرد و باعث لغزندگی جاده‌‌های مواصلاتی استان شد.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل تصریح کرد: بارش برف به صورت رگباری تا اواخر امشب در برخی مناطق استان اردبیل ادامه خواهد داشت و این سامانه فردا از منطقه خارج شده و در روزهای آتی جوی آرام در منطقه حاکم خواهد شد.

دولتی‌مهر گفت: پیش‌بینی می‌شود از امشب شاهد کاهش محسوس دما در استان باشیم چرا که به گزارش سازمان هواشناسی دمای هوا در برخی از مناطق استان به زیرصفر می‌رسد که نیاز است همشهریان در استفاده از وسایل گازسوز رعایت موارد ایمنی را مبنای کار قرار دارند.

وی اظهار کرد: براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی سامانه هوای سرد و بارشی فردا از منطقه خارج شده و از روز یکشنبه تا اواخر هفته جوی آرام در استان حاکم خواهد شد.

.

منبع :

بارش برف ۱۰ سانتی متری در مشگین شهر

بارش برف ۱۰ سانتی متری در مشگین شهر گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات