هیچ کدام از وعده های وزیر ورزش در اسدآباد اجرایی نشده است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هیچ کدام از وعده های وزیر ورزش در اسدآباد اجرایی نشده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: هیچ کدام از وعده های وزیر ورزش در اسدآباد اجرایی نشده است

هیچ کدام از وعده های وزیر ورزش در اسدآباد اجرایی نشده است
,آوای سیدجمال,اسدآباد,سالن ورزشی اسدآباد,[categoriy]

آکاایران: هیچ کدام از وعده های وزیر ورزش در اسدآباد اجرایی نشده است

فرماندار شهرستان اسدآباد بابیان اینکه پروژه استخر شنای مجموعه ورزشی آزادی در سال 72 کلنگ خورده و بید ظرف سه سال به بهره برداری می رسید، گفت: متأسفانه در سفر وزیر به اسدآباد در سال گذشته هیچ یک از قول های ایشان عملی نشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خبرنگار آوای سیدجمال؛  حسین افشاری در نشست با مشاور وزیر و مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح‌ها و اماکن ورزشی، با اشاره به اینکه پروژه‌های زیربنایی ورزش در این شهرستان از اهمیت زیادی برخوردارند، اظهار کرد: این شهرستان با جمعیت 101 هزارنفری در کل شهرستان و 57 هزار در شهر اسدآباد تنها یک استخر شنای خصوصی دارد که آن‌هم غیراستاندارد است.

به گزارش آکاایران: وی تصریح کرد: استخر شنای مجموعه ورزشی آزادی شهر اسدآباد که به‌صورت دولتی در حال ساخت است، از سال 72 کلنگ زنی شده که قرار بود ظرف 3 سال به بهره‌برداری برسد، اما متأسفانه به دلیل کم‌کاری پیمانکار،  عدم مدیریت و کمبود اعتبارت تنها 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

فرماندار شهرستان اسدآباد بابیان اینکه در سطح شهرستان پروژه‌های دیگری در حال ساخت است که با مطالبات زیاد به پیمانکار به نتیجه رسیده اما این پروژه بعد از 34 سال پیشرفت چندانی نداشته است، گفت: پیمانکار پروژه استخر شنا به‌صورت قطره‌چکانی کار می‌کند و به‌محض مطلع شدن بازدید مسئولان ورزش با چند کارگر و فرغونی مشغول به کار می‌شود.

وی با اشاره به سفر وزیر ورزش به اسدآباد در سال گذشته،  تصریح کرد:  متأسفانه هیچ‌کدام از قول‌های وزیر ورزش به اسدآباد  در زمینه تکمیل پروژه‌ها و یا جهیز سالن‌ها اجرایی نشده است.

بزودی؛ احداث 3 زمین مینی‌فوتبال و تعویض کف‌پوش سالن‌های ورزشی اسدآباد

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح‌ها و اماکن ورزشی هم بااحساس تعجب از اینکه پروژه ملی برای اسدآباد تعریف‌نشده است، گفت: علی‌رغم وجود جمعیت بالای 100 هزار نفر در آن شهرستان اما حتی یک پروژه ملی هم برای این شهرستان تعریف‌نشده که ما با صحبت با مقام عالی وزارت پیشنهاد دادیم که پروژه‌های در این شهرستان ایجاد شود.

میرمحمد غراوی ادامه داد: در سطح محلاتی که جوانان بیشتری به لحاظ جمعیتی وجود دارد، دو یا سه مینی‌فوتبال احداث کنیم که هزینه آن را وزارت ورزش متقبل شود.

وی با یا اینکه برآورد ما این است که برای هر پروژه زمین چمن 400 میلیون تومان احداث شود، افزود: درمجموع یک میلیارد و 200 تومان برای این سه زمین فوتبال اختصاص میابد.

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح‌ها و اماکن ورزشی بابیان اینکه 11 سالن ورزشی در شهرستان اسدآباد وجود دارد که عمر مفید کف‌پوش این سالن‌ها به پایان رسیده است، گفت: قرار شد با پیگیری با وزیر علی وزارت ورزش برای تأمین اعتبار تعویض کف‌پوش این سالن‌ها مبلغی را در اختیار شهرستان قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه نواقصی در پروژه‌های ورزشی این شهرستان وجود دارد، که بیشتر مرتبط با تأمین اعتبارات لازم برای تکمیل آن‌ها بود، گفت: آقای مدبر مدیرعامل شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان برای تکمیل پروژه استخرشنای مجموع ه ورزشی اسدآباد متعهد شدند که این پروژه تا یک سال دیگر به اتمام برسد.

غراوی گفت:  خرید خودرو و وسایل نقلیه برای ورزشکاران از مواردی است که از دولت برون‌سپاری شده و به بخش خصوصی واگذارشده است؛ ما نمی‌توانیم در این زمینه متصدی باشیم بلکه از طریق اجاره و اعتباراتی که به بخش هیأت ورزشی اختصاص می‌یابد، تأمین اعتبار می‌شود.

انتهای پیام/

.

منبع :

هیچ کدام از وعده های وزیر ورزش در اسدآباد اجرایی نشده است گردآوری توسط بخش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات